Archiwum, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Sejnach

Szkoła Podstawowa w Sejnach

im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"



Aktualnosci - rok szkolny

Jasełka

22 grudnia 2005 r.

Spotkanie przy "Jasełkach", przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, Wiesław Kibisz

Święto Andresena

21 grudnia 2005 r.

Święto Andresena
organizacja: Bogusława Borowska, Dorota Fiećko, Teresa Klucznik, Joanna Mackiewicz, Małgorzata Tomkiewicz, Beata Wiśniewska, Elżbieta Wróblewska

Czytanie baśni "Dziewczynka z zapałkami" przez zaproszonych gości Burmistrz Miasta Sejny - Jan Stanisław Kap i Pani Elżbieta Falejczyk

Pani Bożena Szroeder

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Sejnach - Beata Dźwilewska

Nasz kochany J. Ch. Andersen - Wojciech Krzesicki z IV b

i postacie z jego przepięknych baśni

postacie z baśni

postacie z baśni

postacie z baśni

postacie z baśni

Życzenia i kolędy

21 grudnia 2005 r.

Życzenia i kolędy dla Burmistrza Miasta Sejny Pana Jana Stanisława Kapa, Przewodniczącego Rady Miasta Sejny Pana Andrzeja Mocarskiego oraz dla pracowników Urzędu Miasta, przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, Wiesław Kibisz

Szopki noworoczne

20 grudnia 2005 r.

Rozstrzygnięcie konkursu "Szopki noworoczne" oraz wystawa prac na holu szkoły, organizacja: Elzbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, Małgorzata Tomkiewicz

KAŻDEMU JEDNAKO ŚWIECI GWIAZDKA BETLEJEMSKA

18 grudnia 2005 r.

Spotkanie integracyjne "KAŻDEMU JEDNAKO ŚWIECI GWIAZDKA BETLEJEMSKA", przygotowanie wystepu: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, Wiesław Kibisz

Rozgrywki sportowe

15 grudnia 2005 r.

Rozgrywki sportowe klas V "Dwa ognie", organizacja Teresa Kopiec

Dary dla dzieci

15 grudnia 2005 r.

Przekazanie dla dzieci z Państwowego Domu Dziecka w Olecku ubrań i zabawek zebranych przez Samorząd Uczniowski, organizacja Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

Sąd nad papierosem

12 grudnia 2005 r.

Apel klas IV - VI "Sąd nad papierosem", przygotowanie: Bożena Twardowska, Barbara Buchowska, Joanna Mackiewicz, Dorota Jagłowska, Ewa Wróblewska - pielęgniarka

English Teaching

10 grudnia 2005 r.

English Teaching - rok szkolny 2005/2006 Projekt Angielski łączy ludzi Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolnośći English Teaching 2005, którego krajowym koordynatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA
10 grudnia 2005 r. - Olimpiada Języka Angielskiego i Festiwal Piosenki Anglojęzycznej.
organizacja: Szkoła Podstawowa w Sejnach: Bożena Twardowska, Zofia Stankiewicz, Martyna Buchowska, Barbara Waszkiewicz, Barbara Buchowska, Renata Czeszkiewicz, Sylweriusz Sas, Małgorzata Tomkiewicz, Halina Urwanowicz, Beata Wiśniewska przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Gibach: Anna Polakowska, Szkołą Podstawową w Berżnikach, Szkołą Podstawową w Poćkunach: Małgorzata Wiśniewska, Szkołą Podstawową z Litewskim Jezykiem Nauczania w Sejnach: Anna Iwaszko - Wołyniec.

- godz. 9.00 Olimpiada Języka Angielskiego
drużynowo:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Sejnach
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Gibach
indywidualnie:
I miejsce - Joanna Siebert Szkoła Podstawowa w Sejnach
II miejsce - Weronika Sewastynowicz Szkoła Podstawowa w Gibach
III miejsce - Małgorzata Koronkiewicz Szkoła Podstawowa w Sejnach

godz. 11.00 Festiwal Piosenki Angielskiej

występ w języku polskim

występ w języku angielskim

występ uczniów z koła języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Sejnach "Mały Poliglota", przygotowany pod kierunkiem Zofii Stankiewicz

występ uczniów z koła języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Sejnach "Mały Poliglota", przygotowany pod kierunkiem Zofii Stankiewicz

występ uczniów z koła języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Sejnach "Mały Poliglota", przygotowany pod kierunkiem Zofii Stankiewicz

występ uczniów z koła języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Sejnach "Mały Poliglota", przygotowany pod kierunkiem Zofii Stankiewicz

występ uczniów z koła języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Sejnach "Mały Poliglota", przygotowany pod kierunkiem Zofii Stankiewicz

występ uczniów z koła języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Sejnach "Mały Poliglota", przygotowany pod kierunkiem Zofii Stankiewicz

występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gibach, przygotowany pod kierunkiem Anny Polakowskiej

Nagrody, dyplomy i podziękowania nauczycielom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w Olmpiadzie Języka Angielskiego i Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

nauczyciele, dzieci, rodzice, zaproszeni goście

Wycieczka klas IV c oraz IV b do Remieńkinia

9 grudnia 2005 r.

Wycieczka kalsy VI c, V a do Suwałk na film Harry Potter, organizacja: Małgorzata Tomkiewicz, Teresa Kopiec, Leszek Ostrowski, Bogdan Frydrych oraz rodzice

Zbiórka ubrań, zabawek

9 grudnia 2005 r.

7,8,9 grudnia - Zbiórka ubrań, zabawek dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat z Państwowego Domu Dziecka w Olecku, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

Występ Teatru z Bydgoszczy

9 grudnia 2005 r.

Występ dla uczniów klas I - III Teatru z Bygoszczy - Pantonima w wykonaniu Mieczysława Giedrojcia, występ zorganizowany dzięki Ośrodkowi "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach, p. Michała Moniuszko

Rozgrywki sportowe

8 grudnia 2005 r.

Rozgrywki sportowe "Dwa ognie" klasy V a, V b, V c, organizacja Teresa Kopiec
I miejsce - klasa V a
II miejsce - klasa V d, III miejsce - klasa V c, IV miejsce - klasa V b

Występ Filharmonii Podlaskiej

8 grudnia 2005 r.

Występ Filharmonii Podlaskiej dla klas I - III, audycja muzyczna "Baja o słowiku J. Ch. Andersena"

Trzej Starcy

8 grudnia 2005 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy" warsztaty w Szkole Podstawowej z Litewskim Językiem Nauczania w Sejnach, prowadzenie Irena Baulis
- II a, wych. Beata Wiśniewska
- klasy II b, wz. Bożena Twardowska
- klasy III a, wych. Celina Masianis

Wycieczka

7 grudnia 2005 r.

Wycieczka kalsy IV a, IV c do Suwałk na film Harry Potter, organizacja: Teresa Kopiec, Halina Urwanowicz oraz rodzice

Spotkanie

6 grudnia 2005 r.

" I my tez możemy być Mikołajami" - spotkanie klasy II c w szkole z osobami z Regionalnego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Sejnach, organizacja Joanna Mackiewicz i klasa II c oraz Elżbieta Wróóblewska

Tenis Stołowy

6 grudnia 2005 r.

- warsztaty klasy V c, wych. Dorota Fiećko w Domu Litewskim w Sejnach, prowadzenie Aldona Wojciechowska
- warsztaty klasy II c, wych. Joanna Mackiewicz w Domu Litewskim w Sejnach, prowadzenie Irena Baulis
- warsztaty klasy III b, wych. Bogusława Borowska w Domu Litewskim w Sejnach, prowadzenie Irena Baulis

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

6 grudnia 2005 r.

Szkolny Konkurs Przyrodniczy
do Konkursu Rejonowego zakwalifikowali się: Adam Draugialis VI b, Norbert Rutkowski VI a, nauczyciel: Dorota Jagłowska

Występ klasy II a

6 grudnia 2005 r.

Inscenizacja teatralne "Święty Mikołaju przyjdź..."przygotowana przez klasę II a pod kierunkiem Beaty Wiśniewskiej

Mikołajki

6 grudnia 2005 r.

"Mikołajki" szkolne klas I - VI, organizacja Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

Trzej Starcy

5 grudnia 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, warsztaty w Domu Litewskim w Sejnach
- klasa II b nauczyciel: Barbara Buchowska
- klasa II a nauczyciel: Beata Wiśniewska

Szkolny Konkurs Matematyczny

5 grudnia 2005 r.

Szkolny Konkurs Matematyczny
do Rejonowego Konkursu zakwalifikował się Szymon Chatkowski VI c, nauczyciel: Marianna Pierożyńska

Trzej Starcy

5 grudnia 2005 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy" - warsztaty klasy II a, wych. Beata Wiśniewska w Domu Litewskim w Sejnach, prowadzenie Irena Bernecka

Trzej Starcy

5 grudnia 2005 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy"- warsztaty klasy II b, wych. Barbara Buchowska w Domu Litewskim w Sejnach, prowadzenie Irena Bernecka

Szkolny Konkurs Historyczny

3 grudnia 2005 r.

Szkolny Konkurs Historyczny
do Rejonowego Konkursu zakwalifikowali się:
Adam Draugialis VI b, Konrad Kijewski VI c, Marcin Stefański VI c, nauczyciel: Bożena Gryguć

Szkolny Konkurs Języka Polskiego

2 grudnia 2005 r.

Szkolny Konkurs Języka Polskiego
do Konkursu Rejonowe zakwalifikowały się:
Paulina Galińska VI c, Katarzyna Rutowicz VI c, Beata Palewicz VI c, nauczyciel: Małgorzata Tomkiewicz

Kinga Majewska VI d, nauczyciel: Teresa Klucznik

Natalia Klidzio VI a, Ewelina Gruda VI a, Małgorzata Koronkiewicz VI a, Joanna Siebert VI a, nauczyciel: Dorota Fiećko

Zbiórka książek

2 grudnia 2005 r.

Zbiórka książek od 2grudnia 2005 r. - można przynosić książki do sali nr 4 do Pani Joanny Mackiewicz lub do biblioteki szkolnej do Pani Elżbiety Wróblewskej. Ofiarodawcy wpiszą się do "złotej książeczki ludzi dobrej woli"

Czytające szkoły

2 grudnia 2005 r.

W ramach Programu "Czytające szkoły" w ramach kampanii społeczności "Cała Polska czyta dzieciom" ogłoszenie w naszej szkole akacji: "Książka pod każdą choinkę" organizator Joanna Mackiewicz i klasa II c, Elżbieta Wróóblewska

Pożegnanie

25 listopada 2005 r.

Pożegnanie uczennicy klasy IV a Laimy Uździło, wychowawca: Teresa Kopiec

Trzej Starcy

25 listopada 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, klasa II c nauczyciel: Joanna Mackiewicz

Andrzejki szkolne

25 listopada 2005 r.

"Andrzejki" klas IV - VI, organizacja: Samorząd Uczniowski Bożena Gryguć, dyżur: Teresa Klucznik i VI b, Wiesław Kibisz

Trzej Starcy

24 listopada 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, klasa II b nauczyciel: Barbara Buchowska

Spotkanie

23 listopada 2005 r.

Spotkanie klasy II c z wychowawczynią panią Joanną Mackiewicz w Regionalnym Stowrzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Zebrania z rodzicami

23 listopada 2005 r.

Zebrania z rodzicami uczniów kals I - VI, organizacja: wychowawcy klas I - VI w klasach IV a, IV b, IV c spotkanie z pedagogiem z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sejnach panią Grażyną Radziwiłko "Przyczyny niepowodzeń szkolnych"

Andrzejki

22 listopada 2005 r.

"Andrzejki" szkolne klas IV - VI organizacja: wychowawcy klas

Andrzejki

21 listopada 2005 r.

"Andrzejki"szkolne klas I - III, organizacja: Samorząd Uczniowski, Beata Wiśniewska, Bożena Gryguć, oraz Bogusława Borowska, Wioletta Borodziuk, Zofia Jotejko, Joanna Mackiewicz

Wycieczka

18 listopada 2005 r.

Wycieczka do Augustowa na basen: organizacja Bogdan Frydrych, Leszek Ostrowski

Wycieczka

18 listopada 2005 r.

Wycieczka nauczycieli i pracowników do Teatru Dramatycznego w Białymstoku na sztukę "Mistrz i Małgorzata" organizacja: Bożena Twardowska, Bożena Gryguć

Trzej Starcy

17 listopada 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, klasa III a nauczyciel: Celina Masianis

Warsztaty - i efekt pracy

Apel klas IV - VI:

17 listopada 2005 r.

Apel klas IV - VI: Praca Samorządu Uczniowskiego
- nagrody w konkursie Powiatowego Inspektora Sanitarno - Epidemiologicznego w Sejnach w konkursie "Rzuć palenie razem z nami" i w konkursie "Palenie jest uleczalne" - Pani Wioletta Rapczyńska z PIS-E w Sejnach, Ewa Wróblewska - pielęgniarka szkolna, Elżbieta Wróblewska - nauczyciel
- podziękowanie uczniom i nauczycielom za przygotowanie akademii z okazji Święta Niepodległości
- gratulacje za uzyskanie III miejsca w Pólfinale Wojewódzkim Tenisa Stołowego
- dyplomy uzyskane w Turnieju Piłki Nożnej Klas IV - VI, Leszek Ostrowski

Trzej Starcy

16 listopada 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, klasa III b nauczyciel: Bogusława Borowska

Święto Niepodległości

11 listopada 2005 r.

Uroczysty montaż słowno muzyczny z okazji Święta Niepodległości - prezentacja na uroczystościach zorganizowanych w Ośroku Kultury przez Urząd Miasta Sejny
przygotowanie: Dorota Fiećko, Bożena Gryguć, Teresa Klucznik, Małgorzata Tomkiewicz, Wiesław Kibisz

Chór Szkoły - nauczyciele i pracownicy: Wioletta. Borodziuk, Bogusława Borowska, Barbara Buchowska, Alicja Budowicz, Renata Czeszkiewicz, Elżbieta Doroszko, Dorota Fiećko, Bożena Gryguć, Dorota Jagłowska, Zofia Jotejko, Teresa Klucznik, Celina Masianis, Irena Popiel, Małgorzata Rybka, Ewa Stankiewicz, Zofia Stankiewicz, Małgorzata Tomkiewicz, Beata Wiśniewska, Elżbieta Wróblewska, Wiesław Kibisz

Chór Szkoły - nauczyciele i pracownicy

Trzej Starcy

9 listopada 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, klasaV c nauczyciel: Dorota Fiećko

Warsztaty z Panią Bożeną Szroeder

Efekt pracy - maski

Tenis Stołowy

9 listopada 2005 r.

Zdobycie III miejsca w Półfinale Wojewódzkim Tenisa Stołowegow Suchowoli: Paweł Fidrych V c, Łukasz Balewicz VI d, Szymon Buchowski VI d, nauczyciel - Bogdan Frydrych

Trzej Starcy

7 listopada 2005 r.

Realizacja Programu "Trzej Starcy" Świat Litwinów, klasa II a nauczyciel: Beata Wiśniewska

Warsztaty z Panem Wiesławem Szumińskim

Maski

Warsztaty z Panią Bożeną Szroeder

Halloween

5 listopada 2005 r.

Halloween - straszny dzień, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska, wychowawcy klas I - VI

Trzej Starcy

5 listopada 2005 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy" - warsztaty w Ośrodku "Pogranicze" w Sejnach klasy II a "Świat staroobrzędowców" wych. Beata Wiśniewska

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkolnych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym

3 listopada 2005 r.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkolnych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym
organizacja i przeprowadzenie: Bogdan Frydrych
dziewczęta:
szkoły podstawowe:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Poćkunach
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Krasnopolu
gimnazja -
I miejsce - Gimnazjum nr 2 w Sejnach
II miejsce - Gimnazjum w Krasnopolu
chłopcy:
szkoły podstawowe:
I miejsce - Sszkoła Podstawowa w Sejnach
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Krasnopolu
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Poćkunach
gimnazja -
I miejsce - Gimnazjum w Krasnopolu
II miejsce - Gimnazjum nr 2 w Sejnach
szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce - Zespół Szkół Techniczno - Rolniczych w Sejnach
II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sejnach

Odwiedzenie Miejsc Pamięci Narodowej

2 listopada 2005 r.

Odwiedzenie Miejsc Pamięci Narodowej
I a - Wioletta Borodziuk
I b - Alicja Budowicz

Stowarzyszenie Nauczycieli

2 listopada 2005 r.

Spotkanie Komitetu Założycielskiego Stowarzyszenia "Nauczyciele bez granic" przy współpracy z Ośrodkiem "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów " w Sejnach Elżbieta Doroszko, Dorota Fiećko, Beata Wiśniewska, Barbara Buchowska, Joanna Mackiewicz, Renata Czeszkiewicz, Teresa Klucznik

Odwiedzenie Miejsc Pamięci Narodowej

28 października 2005 r.

Odwiedzenie Miejsc Pamięci Narodowej
II a - Beata Wiśniewska
II b - Barbara Buchowska
II c - Joanna Mackiewicz
III d - Małgorzata Małkińska
IV c - Halina Urwanowicz
VI a - Bożena Jachimowicz
VI c - Małgorzata Tomkiewicz

Stowarzyszenie Nauczycieli

26 października 2005 r.

Spotkanie Komitetu Założycielskiego Stowarzyszenia "Nauczyciele bez granic" przy współpracy z Ośrodkiem "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów " w Sejnach Bogusława Borowska, Dorota Fiećko, Beata Wiśniewska, Barbara Buchowska, Joanna Mackiewicz, Renata Czeszkiewicz, Teresa Klucznik

Dyskoteki klasowe

26 października 2005 r.

klasy IV a - organizacja Teresa Kopiec
klasy IV c - organizacja Halina Urwanowicz

Wycieczka

24 października 2005 r.

Wycieczka kalsy IV b, ognisko klasowe w Zalewskich, organizacja: Bożena Gryguć, Wiesław Kibisz i rodzice

Przyrzeczenie Klas I

22 października 2005 r.

Uroczystość "Przyrzeczenie Klas I" organizacja: I a - Wioletta Borodziuk, I b - Alicja Budowicz, I c - Ewa Stankiewicz oraz rodzice klasy I a, I b, I c

Występ uczniów kalsy I a, wychowawca Wioletta Borodziuk

Występ uczniów klasy I b, wychowawca Alicja Budowicz

Występ uczniów kalsy I c, wychowawca Ewa Stankiewicz

ślubowanie

100 Związku Nauczycielstwa Polskiego

22 października 2005 r.

Uroczyste spotkanie z okazji 100 - lecia Związku Nauczycielstwa Polskiego, udział: Renata Czeszkiewicz, Sylweriusz Sas, Dorota Fiećko, Bożena Gryguć, Biruta Misiukanis, Barbara Buchowska, Teresa Klucznik, Małgorzata Tomkiewicz, Emilia Wiaktor

Finał

21 października 2005 r.

Turniej Międzyklasowy Piłki Nożenej Klas IV - VI, organizacja: Leszek Ostrowski
I miejsce - klasa V a

Stowarzyszenie Nauczycieli

21 października 2005 r.

Spotkanie organizacyjne w ramach "Akademii Nauczycieli" - praca we wspólpracy z Ośrodkiem "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach nad utworzeniem Stowarzyszenia "Nauczyciele bez granic"
Bogusława Borowska, Dorota Fiećko, Beata Wiśniewska, Barbara Buchowska, Joanna Mackiewicz, Renata Czeszkiewicz, Teresa Klucznik, Elżbieta Doroszko

Dyskoteka szkolna klas IV - VI

20 października 2005 r.

Dyskoteka szkolna klas IV - VI, organizacja: Bożena Gryguć i VI a, Martyna Buchowska

Związek Harcerstwa Polskiego

20 października 2005 r.

Pierwsze zbiórka powstającej w naszej szkole drużyny zuchowej ZHP, organizacja: Aneta Nowalska, Kamil Chodkiewicz, Dorian Leończyk

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

19 października 2005 r.

Udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, przygotowanie uczniów: Teresa Kopiec

Zachowaj Trzeźwy Umysł

18 października 2005 r.

Nagrody i dyplomy w Ogólnopolskim Konkursie "Zachowaj Trzeźwy Umysł", przygotowanie uczniów do konkursu: Bożena Twardowska, Beata Wiśniewska

Dzień Papieski

17 października 2005 r.

Uroczysta akademia z okazji Dnia Papieskiego, przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, przygotowanie wystawy: Barbara Buchowska, Teresa Klucznik, Małgorzata Tomkiewicz, Elżbieta Wróblewska

Trzej Starcy

17 października 2005 r.

Zarząd Fundacji im. Leopolda Kronenberga w Warszawie pozytywnie rozpatrzył wniosek naszej szkoły Trzej Starcy opracowany przez Renatę Czeszkiewicz, Elżbietę Doroszko, Dorotę Fiećko, Beatę Wiśniewską przy współpracy z Bożeną Szroeder z Ośrodka Pogranicze -sztuk, kultur, narodów w Sejnach i przyznał szkole dotację w wysokości 15 000,00 zł. Projekt realziowany będzie w klasach: IIa - Beata Wiśniewska, IIb - Barbara Buchowska, IIc - Joanna Mackieiwcz, IIIa - Celina Masianis, IIIb - Bogusława Borowska, V c - Dorota Fiećko

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2005 r.

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zaprosznie nauczycieli i pracowników będących na emeryturze, władz miasta - Burmisrza Miasta Sejny Pana Jana Stanisława Kapa, Przewodniczącego Rady Miasta Sejny - Pana Andrzeja Mocarskiego, Przewodniczącego Komitetu Rodzicielskiego - Pana Adam Kaufmana, Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sejnach - Lecha Kulesza
przygotowanie uroczystości: Samorząd Uczniowski - Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska, Wiesław Kibisz, dekoracja: Małgorzata Tomkiewicz

Spotkanie nauczycieli, pracowników, rodziców z okazji Dnia Edukacji Narodowej R. Czeszkiewicz, S. Sas, M. Andrejczyk, T. Boguszewska, H. Boguszewski, W. Borodziuk, B. Buchowska, A. Budowicz, E. Doroszko, D. Fiećko, R. Galiński, B. Gryguć, D. Jagłowska, D. Łabuńska, B. Misiukanis, M. Namiotko, A. Kaufman, W. Klicznik, W. Kibisz, B. Koneszko, T. Kopiec, L. Ostrowski, I. Popiel, A. Raglis, M. Rybka, E. Stankiewicz, Z. Stankiewicz, A. Sawicka, M. Stefański, M. Tomkiewicz, B. Twardowska, B. Wiśniewska

Przedstawiciel komitetu Rodzicielskiego - Rober Galiński

Przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów Oddziału ZNP - Stefania Fiedorowicz

Przewodniczący Rady Miasta Sejny - Andrzej Mocarski

występ uczniów

zaproszeni goście

Wycieczki

12 października 2005 r.

Wycieczka klasy VI d - ognisko klasowe, organizacja: Bogdan Frydrych
Wycieczka klasy III c - Święto Pieczonego Ziemniaka, organizacja: Zofia Jotejko i rodzice

Dyskoteki klasowe

12 października 2005 r.

Dyskoteka klasowa klasy IV c, organizacja Halina Urwanowicz,
Dyskoteka klasowa klasy klasy V d, organizacja Martyna Buchowska

Biwak

11 października 2005 r.

Biwak klasy VI a, VI b, IV b w Zelwie
organizacja: Teresa Klucznik, Bożena Jachimowicz, Leszek Ostrowski, Małgorzata Rybka, Wiesław Kibisz, Elżbieta Wróblewska

Gazetka szkolna

11 października 2005 r.

Nr 1 gazetki szkolnej -Szkolne wieści, przygotowanie: Halina Urwanowicz, Dorota Fiećko, Beata Wiśniewska oraz zespół redakcyjny

Czwartki Lekkoatletyczne

11 października 2005 r.

Udział uczniów w zawodach sportowych - Czwartki LA
przygotowanie uczniów Teresa Kopiec, Bogdan Frydrych
organizacja Karol Ostrowski

25 - lecie Sierpnia

3 października 2005 r.

25 - lecie Sierpnia, gazetka na korytarzu szkoły - wykonanie: Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

Dyskoteka szkolna klas IV - VI

30 września 2005 r.

Dyskoteka szkolna klas IV - VI: zaproszenie absolwentów z roku szkolnego 2004/2005
organizacja: Samorząd Uczniowski oraz VI a - Bożena Gryguć, VI b - Halina Urwanowicz, VI c - Teresa Kopiec, VI d - Emilia Wiaktor

Bezpieczna droga do szkoly

30 września 2005 r.

Spotkania z policjantem z KPP w Sejnach - Bezpieczna droga do szkoły w klasach I - VI, organizacja spotkań: Bożena Twardowska i wychowawcy klas I - VI

Warsztaty nauczycieli

29 września 2005 r.

Warsztaty nauczycieli języka angielskiego w ramach realizacji zadań Programu English Teaching - Angielski łączy ludzi
Szkoła Podstawowa w Sejnach - Bożena Twardowska, Zofia Stankiewicz, Martyna Buchowska, Barbara Waszkiewicz, Renata Czeszkiewicz, Sylweriusz Sas, Małgorzata Tomkiewicz, Halina Urwanowicz, Beata Wiśniewska
Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Sejnach - Anna Wołyniec
Szkoła Podstawowa w Berżnikach - Małgorzata Wiśniewska
Szkoła Podstawowa w Poćkunach - Małgorzata Wiśniewska
Szkoła Podstawowa w Gibach - Anna Polakowska

Zebranie Komitetu Rodzicielskiego

28 września 2005 r.

Zebranie Komitetu Rodzicielskiego,
- podziękowanie za pracę Panu Jerzemu Jakubowskiemu i Panu Józefowi Pawlukiewiczowi.
Przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego: Pan Adam Kaufman

Warsztaty nauczycieli: 23 -24 września

25 września 2005 r.

Warsztaty - Pedagogika systemowa w rozwiązywaniu problemów wychowawczych,
organizacja Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Sejnach,
udział: Renata Czeszkiewicz, Teresa Kopiec, Teresa Klucznik, Barbara Buchowska, Beata Wiśniewska, Dorota Fiećko, Bogusława Borowska, Halina Urwanowicz, Małgorzata Rybka, Elżbieta Doroszko, Joanna Mackiewicz

Opracowanie wyników sprawdzianu klas VI

22 września 2005 r.

Opracowanie wyników sprawdzianu klas VI w roku szkolnym 2004/2005
Renata Czeszkiewicz, Dorota Fiećko, Małgorzata Tomkiewicz, Teresa Klucznik, Bożena Gryguć, Bożena Jachimowicz, Marianna Pierożyńska, Dorota Jagłowska

Dyskoteka klasowa

22 września 2005 r.

Dyskoteka klasowa klasy VI a, organizacja Bożena Jachimowicz

Zebrania z rodzicami

21 września 2005 r.

21 wrzesnia 2005 r. - Zebrania z rodzicami ucnziów klas I a, I b, I c, organizacja: wychowawcy klas i pedagog szkoły
20 września 2005r. - Zebrania z rodzicami uczniów klas IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IVa, IVb, IVc, Va, Vb, Vc, Vd, VIa, VIb, VIc, VId, organizacja: wychowawcy klas

Biwak klasy IV d

20 września 2005 r.

19 - 20 września odbył się biwak klasy VI d w Kuklach, organizacja: Bogdan Frydrych, Leszek Ostrowski

Dyskoteka kalsowa

19 września 2005 r.

Dyskoteka klasowa klasy V c, organizacja: Dorota Fiećko

Rocznica wybuchu II wojny światowej

18 września 2005 r.

Rocznica wybuchu II wojny światowej,
przygotowanie: Bożena Gryguć, Teresa Klucznik, Beata Wiśniewska

Występ uczniów

Wybory do Samorządu Uczniowskiego: 15-16 września 2006 r.

16 września 2005 r.

organizacja:
opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska
Wyniki głosowania uczniów i nauczycieli:
Przewodnicząca SU: Marzena Ogurkis VI c
Zastępca: Żaneta Pojawis VI d
Sekretarz: Joanna Siebert VI a
Skarbinicy: Beata Palewicz VI c, Aleksandra Kamińska VI a
Sekcja naukowa: Paulina Galińska VI c, z-ca: Małgorzata Koronkiewicz VIa
Sekcja sportowa: Marcin Klucznik VI b, z-ca: Justyna Palewicz VI c
Sekcja gospodarcza: Ewelina Gruda VI a, z-ca: Bartek Nieszczerzewski VI d
Sekcja rozrywkowa: Marcin Ogurkis VI c, z-ca: Natalia Klidzio VI a
Sekcja dekoracyjna: Ula Kruszyłowicz VI b, z-ca:Julita Kurdziuk VI a

Samorząd Uczniowski

Dzień Sprzątania Ziemi

16 września 2005 r.

Dzień Sprzątania Ziemi - Sprzątanie Sejn
VI a - Bożena Jachimowicz
VI b - Teresa Klucznik
VI c - Małgorzata Tomkiewicz
VI d - Bogdan Frydrych

Wizyta

12 września 2005 r.

Wizyta w szkole Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego

Powitanie przez uczniów

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego Klas I

1 września 2005 r.

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego Klas I

wychowawstwo:

II a - Beata Wiśniewska, II b - Barbara Buchowska, II c - Joanna Mackiewicz

III a - Celina Masianis, III b - Bogusława Borowska, III c - Zofia Stankiewicz, III d - Małgorzata Małkińska

IV a - Teresa Kopiec, IV b - Bożena Gryguć, IV c - Halina Urwanowicz

V a - Leszek Ostrowski, V b - Zofia Stankiewicz, V c - Dorota Fiećko, V d - Martyna Buchowska

VI a - Bożena Jachimowicz, VI b -Teresa Klucznik, VI c - Małgorzata Tomkiewicz, VI d - Bogdan Frydrych

Archiwum

Rok 2017

październik 2017
wrzesień 2017
sierpień 2017
lipiec 2017
czerwiec 2017
maj 2017
kwiecień 2017
marzec 2017
luty 2017
styczeń 2017

Rok 2016

grudzień 2016
listopad 2016
październik 2016
wrzesień 2016
sierpień 2016
lipiec 2016
czerwiec 2016
maj 2016
kwiecień 2016
marzec 2016
luty 2016
styczeń 2016

Lata wczesniejsze

rok 2004, rok 2005, rok 2006, rok 2007, rok 2008, rok 2009, rok 2010, rok 2011, rok 2012, rok 2013, rok 2014, rok 2015

do góry


Szkoła Podstawowa w Sejnach, administrator: Joanna Milewska od wrzesień 2008,
Laura Sikorska i Alicja Staśkiel (zast. w roku szk. 2014/2015)