Archiwum, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Sejnach

Szkoła Podstawowa w Sejnach

im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"



Aktualnosci - rok szkolny

Jasełka

22 grudnia 2006 r.

Jasełka - spotkanie przy kolędach i świąteczne życzenia
przygotowanie: Elzbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Konkurs - Na najpiękniejszą szopkę noworoczną

22 grudnia 2006 r.

Konkurs - Na najpiękniejszą szopkę noworoczną
I miejsce - w kategorii szopki rodzinne
Karolina i Paulina Kuczyńskie
Paweł i Adrian Buchowscy
Cyprian i Paulina Doroszko

w kategorii klas I - III
I miejsce -
Klaudia Boguszewska I a
Kordian Zagulis II c

II miejsce -
Andrzej Milewski III c
Olga Krzywicka III c

III miejsce -
Sylwia Dziemitko III a
Sebastian Pokutko II b
Amadeusz Tujakowski II c
Michał Moroz I c

w kategorii klas IV - VI
I miejsce -
Katarzyna Przekopska IV d
Mateusz Pawlukowski IV a

II miejsce -
Karolina Michalska VI b
Elżbieta Dochód VI b
Piotr Misiukiewicz IV b
Paweł Pokutko IV b
Marta Kaufman VI d

III miejsce -
Sylwia Sokołowska VI c
Iwona Maksimowicz VI d
Agnieszka Sobolewska VI b
Małgorzata Pieciun VI b
Mateusz Bartosiewicz Vb
Szymon Anuszkiewicz Vb
Dominik Karłowicz V b

organizacja konkursu i wystawy na holu szkoły: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, Małgorzata Tomkiewicz

Wigilia w Urzędzie Miasta

21 grudnia 2006 r.

Wigilia w Urzędzie Miasta - spotkanie z Burmistrzem panem Janem Stanisławem Kapem, z Przewodniczącym Rady Miasta panem Andrzejem Małkińskim oraz pracownikami Urzędu: przygotowanie występu i przekazanie życzeń przez uczniów naszej szkoły przygotowanych pod kierunkiem Elżbiety Doroszko, Małgorzaty Rybka, Wiesława Kibisza

Konkurs

20 grudnia 2006 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu - Nasze szopki. Prezentacja prac na holu szkoły, organizacja konkursu: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Podziękowanie

19 grudnia 2006 r.

W imieniu uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Dobrzańskiego ? Hubala w Sejnach serdecznie dziękuję sponsorom akcji ? przekazanie szkole przez Wydawnictwo ?PIĘTKA? pakietu pomocy dydaktycznych zestawu map i atlasów wartości 1250,00 zł.
Dziękuję ofiarodawcom:
1. Pani Bożenie Szroeder ? Ośrodek ?Pogranicze ? sztuk, kultur, narodów? w Sejnach.
2. Państwu Weronice i Wiktorowi Pogorzelskim ? Piekarnia w Sejnach.
3. Panu Ryszardowi Myszczyńskiemu ? Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych ?ON ? NY?.
4. Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Sejn i Sejneńszczyzny ?Ziemia Sejneńska?. 5. Państwu Katarzynie i Leonowi, Bożenie Nieszczerzewskim, ? Artykuły Spożywczo ? Przemysłowe.
6. Pani Bożenie Benczyk ? Sklep Spożywczy Sejny.
7. Pani Halinie Danucie Agaciak.
8. Panu Liasowi Kalinowskiemu ? Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych.
9. Pani Renacie Zielińskiej i Panu Robertowi Tomaszowiu Klucznik ? Apteka Remedium.
10. Samodzielnemu Publicznemu ZOZ w Sejnach.

Nasze rysunki

19 grudnia 2006 r.

Rysnki wykoanne na zajęciach informatyki w kalsie V b

Aneta Staśkiel V b

Dominika Jurgielanis V b

Kamil Kamiński V b

Mariusz Zagórski V b

Monika Sofińska V b

Patryk Tucin V b

Spotkanie integracyjne

17 grudnia 2006 r.

Spotkanie integracyjne WSZYSTKIM JEDNAKO ŚWIECI GWIAZDKA BETLEJEMSKA organizcja: Regionalne Stowrzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych
przygotowanie życzeń i występu uczniów naszej szkoły: Małgorzata Rybka, Elżbieta Doroszko, Wiesław Kibisz

Turniej Piłki Nożnej

17 grudnia 2006 r.

Drużyna naszej szkoły pod kierunkiem Lecszka Ostrowskiego zdobyła I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Kolnie
skład drużyny: Mateusz Polkowski VI a, Mateusz Grabowski VI c, Łukasz Dulewicz VI c, Konrad Buchowski V b, Damian Luto VI a, Kornel Syperek VI c, Amadeusz Milewski VI a, Rafał Gobczyński VI a, Norbert Namiotko VI c, Patryk Szkarnulis VI a, Patryk Gliński VI c, Albert Pojawis V b, Lucjan Ignatowicz VI a, Adrian Łejmel VI c, Michał Jarzębowicz VI c

Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2006 r.

W Kiermaszu Świątecznym w dniach 13 i 14 grudnia zorganizowanym przez Regionalne Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Sejnach udział wzięły klasy: I b - Zofia Jotejko, II a - Wioletta Borodziuk, II b - Alicja Budowicz, II c - Ewa Stankiewicz, III a - Beata Wiśniewska, III b - Barbara Buchowska, IV b - Małgorzata Tomkiewicz, IV c - Teresa Klucznik

Mistrzostwa Grupy Pólnocnej

9 grudnia 2006 r.

Mistrzostwa Grupy Pólnocnej w Siatkówce - drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała do Finału
skład drużyny: Żaneta Warsiewicz VI c, Gabriela Nowak VI c, Paulina Jurgielanis V b, Aleksandra Jurkiewicz, Ewa Stankiewicz, Dagmara Nieszczerzewska VI a, Natalia Łabutis VI a, Monika Rejmontowicz VI a, Urszula Żylińska

prowadzenie drużyny: Jacek Zajkowski, Tadeusz Krywanis

Konkursy Przedmiotowe

8 grudnia 2006 r.

Do Rejonowego Konkursu Języka Polskiego zakwalifikowali się:
Dereń Dorota VI a, Kapp Urszula VI a, Karłowicz Ewelina Aleksandra VI a, Nieszczerzewska Dagmara VI a, nauczyciel - Teresa Regina Klucznik
Gołąbek Beata V a, Pieciun Małgorzata VI b, Frydrych Sylwia V a - nauczyciel Małgorzata Maria Tomkiewicz
Rejmontowicz Monika VI a, Miszkiel Piotr VI d nauczyciel - Teresa Regina Klucznik
Kukolska Agata Weronika VI c, Krupińska Monika VI c, Krzesicki Wojciech V b, Milewska Iwona V c, nauczyciel - Dorota Iwona Fiećko

Do Rejonowego Konkursu Historycznego zakwalifikowali się:
Miszkiel Piotr VI d, Sokołowska Sylwia VI c, Rutkowski Paweł VI c, Zubowicz Patryk VI c, Doroszko Paulina VI c, Karłowicz Ewelina Aleksandra VI a, nauczyciel - Bożena Maria Gryguć

Do Rejonowego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się:
Raglis Artur VI c, nauczyciel - Halina Urwanowicz
Polkowski Mateusz VI a, nauczyciel - Emilia Wiaktor

Warsztaty w Pograniczu

8 grudnia 2006 r.

Warsztaty teatralne w Ośrodku Pogranicze - sztuk, kultur, narodów w Sejnach
- 8 grudnia: inscenizacja teatralna Szopka noworoczna - udział klas: IV a - Bogdan Frydrych, IV c - Teresa Klucznik, IV d - Małgorzata Tomkiewicz, V b - Bożena Gryguć, VI c - Dorota Fiećko oraz Bogusława Borowska
- 9 grudnia warsztaty nauczycieli, udział: Dorota Fiećko, Małgorzata Tomkiewicz, Bogusława Borowska, Elżbieta Doroszko, Barbara Buchowska, Teresa Klucznik, Bożena Gryguć

Piłka siatkowa

7 grudnia 2006 r.

Piłka siatkowa - rozgrywki sparingowe
Ełk - 7 grudnia 2006 r. wynik meczu Sejny: Ełk 2:0

nasza drużyna:
Żaneta Warsiewicz, Gabriela Nowak, Paulina Jurgielanis, Aleksandra Jurkiewicz, Dagmara Nieszczerzewska, Ewa Staniewicz, Urszula Żylińska, Natalia Łabutis, Monika Rejmontowicz, Monika Cicińska

Mikołajki

6 grudnia 2006 r.

Mikołajki - organizacja: Samorząd Uczniowski - Bogusława Borowska, Teresa Klucznik oraz klasa II c, wychowawca Ewa Stankiewicz - inscnizacja Brzydkie kaczątko i klasa V b, wychowawca Bożena Gryguć - inscenizacja św. Mikołaj

Mikołaj ze śnieżynkami i prezentami był we wszystkich klasach I - VI

Inscenizacja klasy II c - Brzydkie kaczątko, przygotowanie Ewa Stankiewicz

Inscenizacja klasy V b - św. Mikołaj, przygotowanie Bożena Gryguć

i prawdziwy święty Mikołaj też był ............

Konkurs klas I - III i IV - VI

6 grudnia 2006 r.

Konkurs klas I - III i IV - VI: Papieros to twój wróg
organizacja: Bożena Twardowska, Dorota Jagłowska, Alina Korzeniecka. Nagrody - Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sejnach
KlasyI- III
Imiejsce
K.Twardowski II a, M. Zachariasz II a, S. Pokutko II b, K. Popiel II b, K.Jatkowski kl. III b, M. Bućkun III b, A. Miszkiel III b, D. Rasiul III b, E. Janczewska III b, R. Gryniewicz III b
II miejsce
J. Karłowicz I c, M.Zawadzka IIa, M. Jankowiak III b, R. Gryniewicz III c, świetlica - A. Buchowska, K. Boguszewska, M. Miszkiel, Z. Rapczyńska
III miejsce:
W. Sieńko I a, P. Przekopska I a, W. Milewski I a, K. Tydman I c, D. Sudnik I c, A. Skupska II a, J Dochód II b, M. Lipiec II b, A. Wilkiel III a, S. Dzimitko III a, P. Olszewska III c
Klasy IV - VI
I miejsce
U. Kapp VI a, Ol. Jurkiewicz VI a, U. Żylińska VI a, D. Nieszczerzewska VI a, Klasa VI c, A. Adamowicz VI d
II miejsce
D. Karłowicz V b, R. Jedenasty IV b, D. Jatkowski IV b, G. Urbański IV a
III miejsce
A. Dawidowicz IV b, N. Tomkiewicz IV c, U. Salwecka V b, N. Kruszyłowicz V b, A. Pojawis V b, Sz. Anuszkiewicz V b, K. Kamiński V b, J. Bartosiewicz V b, D. Zawadzka V c

Andrzejki klas IV - VI

1 grudnia 2006 r.

Andrzejki klas IV - VI: dyskoteka szkolna, organizacja: Samorząd Uczniowski Bogusława Borowska, Teresa Klucznik
dyżur: Zofia Stankiewicz i VI b, Dorota Jagłowska, Bożena Twardowska

Dzień Języków Obcych

30 listopada 2006 r.

Dzień Języków Obcych - organizacja: Bożena Twardowska, Zofia Stankiewicz, Anna Orchowska, Alicja Budowicz

Uczniowie z kalsy VI a i VI d - przygotowanie Zofia Stankiewicz i Anna Orchowska

Uczniowie z kalsy VI a

Uczniowe z kalsy VI d - przygotowanie Anna Orchowska

Uczniowie z kals II - przygotowanie Anna Orchowska

Uczniowie z klasy II b - przygotowanie Alicja Budowicz

Greta Woźnialis - przygotowanie Biruta Misiukanis

Bajka Kopciuszek w języku polski, języku angielskim i języku litewskim

Klaudia Kozakiewicz VIa - przygotowanie Zofia Stankiewicz

Dorota Dereń VI a - przygotowanie Zofia Stankiewicz

Dagmara Nieszczerzewska - przygotowanie Zofia Stankiewicz

Urszula Kapp - przygotowanie Zofia Stankiewicz

Klaudia Boguszewska klasa I a

Andrzejki klas I - III

30 listopada 2006 r.

Andrzejki klas I - III
- szkolne: organizacja Samorząd Uczniowski Teresa Kopiec, dyżur: Teresa Boguszewska, Agnieszka Gryziewicz, Teresa Twardowska
- klasowe: organizacja wychowawcy klas I - III i rodzice

Żałoba narodowa

23 listopada 2006 r.

Prezydent Lech Kaczyński ogłosił żałobę narodową w związku z tragicznym wypadkiem w kopalni "Halemba" w Rudzie Śląskiej, w którym zginęło 23 górników. Żałoba obowiązuje od czwartku od godz. 10 do soboty włącznie.

Zmiany w organizacji andrzejek:
Andrzejki szkolne i klasowe klas I - III odbędą się 30 listopada 2006 r. (czwartek) godz. 16.00 - 19.00
Andrzjeki szkolne klas IV - VI odbędą się 1 grudnia 2006 r. (piątek) godz. 17.00 - 20.00

Zebrania z rodzicami

22 listopada 2006 r.

Zebrania z rodzicami uczniów kals II, III, V, VI - godz. 17.00 - spotkania w salach lekcyjnych

Konkurs - Suwalskie pejzaże

21 listopada 2006 r.

Wysłanie prac uczniów z klas: I b - Z. Jotejko, I c - C. Masianis, III a - B. Wiśniewska, III b - B. Buchowska na konkurs plastyczny ? VII Suwalski Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej ?Suwalskie pejzaże?, organizator ROKiS Suwałki

Apel klas I - III

20 listopada 2006 r.

Apel Samorządu Uczniowskiego
- Nagrody w konkursie "Chrońmy przyrodę" klas I - III
wyniki konkursu klas I - III - Chroń Przyrodę, organizacja Samorząd Uczniowski, Teresa Klucznik, Bogusława Borowska
I miejsce - Katarzyna Popiel II b
II miejsce - Paulina Leszczyńska I b, Kinga Titarczuk III a, Zuzanna Rabczyńska II a
III miejsce - Agnieszka Kowalewska I b, Klaudia Boguszewska I a, Sylwia Dziemitko III a

- Nagrody za udział w konkursach gazetki szkolnej "Szkolne wieści"
- Informacja o pracy Samorządu Uczniowskiego

Andrzejki

20 listopada 2006 r.

Andrzejki klasowe klas IV - VI, organiyacja wychowawcy klas

V b - wych. Bożena Gryguć

V a - wych. Teresa Kopiec

IV d - wych. Małgorzata Tomkiewicz

V c - wych. Halina Urwanowicz

VI c - wych. Dorota Fiećko

IV c - wych. Teresa Klucznik

VI d - wych. Anna Orchowska

VI b - wych. Zofia Stankiewicz

VI a - wych. Alina Korzeniecka

IV b - wych. Bożena Jachimowicz

Święto Niepodległości

17 listopada 2006 r.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości- przygotowanie: II a - Ewa Stankiewicz, II b - Alicja Budwoicz, II c - Ewa Stankiewicz, III a - Beata Wiśniewska, III b - Barbara Buchowska, III c - Joanna Mackiewicz oraz Chór - Wiesław Kibisz

Zebrania z rodzicami klas I, IV

16 listopada 2006 r.

Zebrania z rodzicami klas I a, I b, I c, IV a, IV b, IV c, IV d
- spotkanie na sali gimnastycznej "Przyczyny niepowodzeń szkolnych" prelekcja pani Grażyny Radziwiłko z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sejnach
- spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
I a - Małgorzata Małkińska w sali nr 7
I b - Zofia Jotejko w sali nr 3
I c - Celina Masianis w sali nr 6
IV a - Bogdan Frydrych w sali nr 16
IV b - Bożena Jachimowicz w sali nr 22
IV c - Teresa Klucznik w sali nr 14
IV d - Małgorzata Tomkiewicz w sali nr 11

Święto Niepodległości

11 listopada 2006 r.

Udział delegacji szkoły w uroczystościach z okazji Święta Niepodległości zorganizowanych przez Urząd Miasta: udział w mszy, złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową, występ w Ośrodku Kultury przygotowany przez Gimnazjum Nr 1 w Sejnach
Samorząd Uczniowski: Urszula Kapp VI a, Paulina Doroszko VI c, Patryk Szkarnulis VI a, Bogusława Borowska, Renata Czeszkiewicz, Teresa Klucznik

Mistrzostwa Grupy Pólnocnej

3 listopada 2006 r.

W Turnieju Piłki Nożnej w Suwałkach, Grupa Północna - drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce, przygotowanie uczniów - Leszek Ostrowski
Skład drużyny: Konrad Buchowski VI c, Mateusz Grabowski VI c, Albert Pojawis V b, Michał Jarzembowicz VI c, Patryk Szkarnulis VI a, Damian Luto VI a, Mateusz Polkowski VI a, Patryk Gliński VI a, Adrian Łejmel VI c, Amadeusz Milewski VI a, Norbert Namiotko VI a, Rafał Gobczyński VI a

Dyskoteka szkolna

3 listopada 2006 r.

Dyskoteka szkolna Halloween klas III - VI, organizacja: Alina Korzeneicka i VIa, Bogusława Borowska, Emilia Wiaktor, Wiesław Kibisz

Występ Teatru

3 listopada 2006 r.

Występ Teatru Arkadia z Białegostoku - inscenizacja Opowieści Pajączka Sebastiana
udział klas: I a - Małgorzata Małkińska, I c - Celina Masianis, II a - Wioletta Borodziuk, II b - Alicja Budowicz, III a - Beata Wiśniewska, III b - Barbara Buchowska, III c - Joanna Mackiewicz

Święto Wszystkich Świętych

31 października 2006 r.

Uroczysta akademia z okazji Święta Wszystkich Świętych, przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Szkolny Haloween

27 października 2006 r.

Szkolny Halloween zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Bogusławy Borowskiej i Teresy Klucznik

Indywidualne Biegi Przełajowe

25 października 2006 r.

Urszula Kapp VI a - I miejsce

Mateusz Polkowski VI a - I miejsce

Amadeusz Milewski VI a - II miejsce

Albert Pojawis V b - II miejsce

Monika Cicińska V b - II miejsce

Sylwia Cicińska IV d - III miejsce

Patryk Miszkiel IV d - III miejsce

przygotowanie uczniów: Teresa Kopiec

Haloween - 24.10.2006 r.

24 października 2006 r.

Dekoracja holu szkoły - Halowwen, Samorzą Uczniowski: Bogusława Borowska, Teresa Klucznik

Uroczystość Przyrzeczenia klas I

21 października 2006 r.

Uroczystość Slubowania Klas Pierwszych

organziacja: I a - Małgorzata Małkińska, I b - Zofia Jotejko, I c - Celina Małkińska Samorząd Uczniowski oraz rodzice uczniów klasy I a, I b i I c

ślubowanie

pasowanie na ucznia

występ uczniów klasy I c

Występ uczniów klasy I b

Występ uczniów klasy I a

Klasa I a - wychowawca Małgorzata Małkińska

Klasa I b - wychopwawca Zofia Jotejko

Klasa I c - wychowawca Celina Masianis

Prowadzenie - Dagmara Nieszczerzewska i Natalia Łabutis

Wycieczka uczniów klas I - VI

20 października 2006 r.

Pielgrzymka uczniów klas I - VI do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwaldzie, organizacja: Małgorzata Rybka, Elżbieta Doroszko

Uroczyste wręczenie nagród w Urzędzie Miasta Sejny

20 października 2006 r.

Uroczyste wręczenie nagród w Urzędzie Miasta Sejny Laureatom Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2006" Laureaci:

  1. Aneta Staśkiel V b
  2. Diana Miszkiel VI d
  3. Dominik Karłowicz V b
  4. Angelika Miszkiel VI b
  5. Martyna Kaufman VI b
  6. Jolanata Kaufman III a
  7. Urszula Andrulewicz III a
  8. Paweł Budowicz III c
  9. Żaneta Raglis V c
  10. Monika Cicińska V b
  11. Martyna Zawadzka II a
  12. Jakub Bykas III b
  13. Anna Jachimowicz V c
  14. Przygotowanie uczniów: Bożena Twardowska, Beata Wiśniewska, Barbara Waszkiewicz

Nagrody wręcza Burmistrz Miasta Sejny Pan Jan Stanisław Kap i Przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pani Jolanta Piktel

Wycieczka klasy II a, II b na basen do Augustowa

19 października 2006 r.

organizacja: Wioletta Borodziuk, Alicja Budowicz, Wiesław Kibisz, Mariusz Stefański

na basenie w Augustowie

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej -

18 października 2006 r.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: 1. Patryk Szkarnulis VI a, 2. Konrad Buchowski VI a, 3. Damian Luto VI a, 4. Mateusz Grabowski VI c, 5. Patryk Galiński VI a, 6. Adrian Łejmel VI c, 7. Amadeusz Milewski VI a, 8. Albert Pojawis V b. Prowadzenie drużyny Leszek Ostrowski.

VI Dzień Papieski

16 października 2006 r.

Montaż słowno muzyczny przygotowany przez Elżbietę Doroszko i Małgorzatę Rybka

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2006 r.

Dzień Edukacji Narodowej - zaproszenie władz miasta: Burmistrza Miasta Sejny - Pana Jana Stanisława Kapa, Przewodniczącego Rady Miasta Sejny - Pana Andrzeja Mocarskiego, nauczycieli i pracowników będących na emeryturze oraz rodziców. Organizacja: Samorząd Uczniowski, Bogusława Borowska, Teresa Klucznik, Małgorzata Tomkiewicz, Barbara Buchowska

Prowadzący - Piotr Miszkiel VI d, Dagmara Nieszczerzewska VI a

Występ klasy III b - przygotowanie Barbara Buchowska

Występ uczniów - przygotowanie Teresa Klucznik i Bogusława Borowska

Chór - prowadzenie Wiesław Kibisz

Występ uczniów - przygotowanie Teresa Klucznik i Bogusława Borowska

Występ uczniów klasy V a - przygotowanie Małgorzata Tomkiewicz

Chór - prowadzenie Wiesław Kibisz

Zaproszeni goście

Dyskoteki klasowe

11 października 2006 r.

IV c - wych. Teresa Klucznik, IV d - wych. Małgorzata Tomkiewicz

Wycieczka klasy V c

11 października 2006 r.

"święto pieczonego ziemniaka" organizacja: Halina Urwanowicz, Bożena Twardowska i rodzice

Dyskoteki klasowe

10 października 2006 r.

V c - wych. Halina Urwanowicz, V a - wych. Teresa Kopiec

Wycieczka klasy I b

10 października 2006 r.

"święto pieczonego ziemniaka", organizacja: wych. Zofia Jotejko i rodzice

Dyskoteka szkolna klas IV - VI

6 października 2006 r.

zaproszenie absolwentów 2005/2006, organizacja: Teresa Klucznik, Małgorzata Tomkiewicz, Bogdan Frydyrch, Iza Miszkiel, Kamil Jotejko

Wycieczka klasy III a, III b do Remieńkinia

5 października 2006 r.

organizacja: Beata Wiśniewska, Barbara Buchowska, Bożena Twardowska, Agnieszka Gryziewicz i rodzice

Rocznica wybuchu II wojny światowej

5 października 2006 r.

przygotowanie: Bożena Gruguć, Małgorzata Tomkieiwcz, Dorota Fiećko, Teresa Klucznikx

Turniej sportowy

5 października 2006 r.

Turniej sportowy, organizacja: Leszek Ostrowski

Wycieczka klas IV d, V b do Remieńkinia

4 października 2006 r.

organizacja: Małgorzata Tomkiewicz, Bożena Gryguć, Elżbieta Wróblewska, Bożena Twardowska i rodzice

Biwak klasy VI d: 2 - 3 października

2 października 2006 r.

organizacja: Anna Orchowska, Wiesław Kibisz i rodzice

Komitet Rodzicielski

30 września 2006 r.

Komitet Rodzicielski - Przewodniczący Pan Rober Galiński, Prezydium - Pani Małgorzata Andrejczyk, Pani Bożena Galińska, Pani Iwona Tomkieiwcz, Pan Ryszard Miszkiel Komisja Rewizyjna - Pani Barbara Wołos, Pani Beata Sokołowska, Pani Beata Sawicka Ubezpieczenie - PZU 37,00zł. Wpłaty u wychowawcy klasy do 10 października 2006 r. Składka na Komitet Rodzicielski - 40 zł. (I rata - 20 zł. do końca listopada 2006 r. II rata - 20 zł. do końca stycznia 2007) Wpłaty u wychowawcy klasy.

Wycieczka klas IV c, IV b do Remieńkinia

29 września 2006 r.

organizacja: Teresa Klucznik, Bożena Jachimowicz, Barbara Buchowska i rodzice

Wycieczka klasy V a, V c do Remieńkinia

27 września 2006 r.

organizacja: Teresa Kopiec, Halina Urwanowicz i rodzice

Biwak klasy VI c w Kuklach: 27-28 września

27 września 2006 r.

organizacja: Dorota Fiećko, Elzbieta Doroszko i rodzice

Biwak klasy IV a w Kuklach

25 września 2006 r.

organizacja: Bogdan Frydrych, Leszek Ostrowski, Zofia Stankiewicz

Biwak klasy VI a w Gibach: 21 - 22 września

21 września 2006 r.

organizacja: Alina Korzeniecka, Elżbieta Wróblewska i rodzice

Dyskoteka klasowa VI c

18 września 2006 r.

wych. Dorota Fiećko

Apel Samorządu Uczniowskiego - wyniki wyborów do SU

18 września 2006 r.

opiekunowie: Bogusława Borowska, Teresa Klucznik Rada Samorządu Uczniowskiego Przewodnicząca - Dagmara Nieszczerzewska VI a Zastępca Przewodniczącej - Monika Rejmontowicz VI a Przewodniczący sekcji: Sportowej - Patryk Szkarnulis VI a Naukowej - Piotr Miszkiel VI d Rozrywkowej - Natalia Łabutis VI a Dekoracyjnej - Klaudia Kozakiewicz VI a Gospodarczej - Urszula Kapp VI a

Wyboru do Samorządu Uczniowskiego

15 września 2006 r.

organizacja: opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - Bogusława Borowska, Teresa Klucznik

Sprzątamy Świat - Sprzątamy Sejny

15 września 2006 r.

udział klasy VI a - wych. Alina Klucznik, VI b - wych. Zofia Stankiewicz, VI c - wych. Dorota Fiećko, VI d - wz. Teresa Kopiec

Zebranie Komitetu Rodzicielskiego

14 września 2006 r.

o godz. 16.00

Apel Samorządu Uczniowskiego

14 września 2006 r.

Prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, organizacja: Bogusława Borowska, Teresa Klucznik

Kandydaci na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego

Dyskoteka klasowa V c

13 września 2006 r.

wych. Halina Urwanowicz

Zebrania z rodzicami

12 września 2006 r.

Zebrania z rodzicami uczniów klas I - VI

Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

4 września 2006 r.

Losowanie klas

I a - wych. Małgorzata Małkińska

I b - wych. Zofia Jotejko

I c - wych. Celina Masianis

Początek roku szkolnego 2006/2007 - I semestr

1 września 2006 r.

Klasy I - III
klasawychowawcasalaszatniajęzyk angielskireligia
I aMałgorzata Małkińska714Bożena TwardowskaMałgorzata Rybka
I bZofia Jotejko315Bożena TwardowskaMałgorzata Rybka
I cCelina Masianis714Bożena TwardowskaMałgorzata Rybka
II aWioletta Borodziuk68Anna OrchowskaMałgorzata Rybka
II bAlicja Budowicz513Anna OrchowskaMałgorzata Rybka
II cEwa Stankiewicz68Anna OrchowskaMałgorzata Rybka
III aBeata Wiśniewska513Anna OrchowskaMałgorzata Rybka
III bBarbara Buchowksa49Anna OrchowskaMałgorzata Rybka
III cJoanna Mackiewicz49Anna OrchowskaMałgorzata Rybka
Klasy IV - VI
klasawychowawcasalaszatniaprzedmioty
IV aBogdan Frydrych--10 język polskiDorota Fiećko
mamtematykaBogusława Borowska
język angielskiAnna Orchowska
historiaBożena Gryguć
przyrodaDorota Jagłowska
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
technikaBogusława Borowska
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chł.Bogdan Frydrych
koło informatykiHalina Urwanowicz
religiaMałgorzata Rybka
IV bBożena Jachimowicz2212 język polskiMałgorzata Tomkiewicz
mamtematykaBożena Jachimowicz
język angielskiAnna Orchowska
historiaBożena Gryguć
przyrodaDorota Jagłowska
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
technikaBogusława Borowska
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
koło informatykiRenata Czeszkiewicz
religiaElżbieta Doroszko
IV cTeresa Klucznik1412język polskiTeresa Klucznik
mamtematykaBogusława Borowska
język angielskiAnna Orchowska
historiaBożena Gryguć
przyrodaDorota Jagłowska
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
technikaBogusława Borowska
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłBogdan Frydrych
koło informatykiHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko
IV dMałgorzata Tomkiewicz1110język polskiMałgorzata Tomkiewicz
mamtematykaBogusława Borowska
język angielskiAnna Orchowska
historiaBożena Gryguć
przyrodaAlina Korzeniecka
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
technikaBogusława Borowska
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
koło informatykiRenata Czeszkiewicz
religiaElżbieta Doroszko
V aTeresa Kopiec87język polskiMałgorzata Tomkiewicz
mamtematykaBożena Jachimowicz
język angielskiZofia Stankiewicz
historiaBożena Gryguć
przyrodaSylweriusz Sas
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłBogdan Frydrych
informatykaHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko
V bBożena Gryguć917język polskiDorota Fiećko
mamtematykaBożena Jachimowicz
język angielskiZofia Stankiewicz
historiaBożena Gryguć
przyrodaSylweriusz Sas
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
wych. fizyczne dzWiesław Kibisz
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
informatykaRenata Czeszkiewicz
religiaElżbieta Doroszko
V cHalina Urwanowicz127język polskiDorota Fiećko
mamtematykaHalina Urwanowicz
język angielskiZofia Stankiewicz
historiaBożena Gryguć
przyrodaSylweriusz Sas
plastyka, muzykaWiesław Kibisz
wych. fizyczne dzWiesław Kibisz
wych. fizyczne chłBogdan Frydrych
informatykaHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko
VI aAlina Korzeniecka3411język polskiTeresa Klucznik
mamtematykaEmilia Wiaktor
język angielskiZofia Stankiewicz
historiaBożena Gryguć
przyrodaAlina Korzeniecka
technikaAlina Korzeniecka
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
informatykaHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko
VI bZofia Stankiewicz3211język polskiMałgorzata Tomkiewicz
mamtematykaBożena Jachimowicz
język angielskiZofia Stankiewicz
historiaBożena Gryguć
przyrodaAlina Korzeniecka
technikaAlina Korzeniecka
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
informatykaHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko
VI cDorota Fiećko1316język polskiDorota Fiećko
mamtematykaHalina Urwanowicz
język angielskiZofia Stankiewicz
historiaBożena Gryguć
przyrodaAlina Korzeniecka
technikaAlina Korzeniecka
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
informatykaHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko
VI dAnna Orchowska1616język polskiTeresa Klucznik
mamtematykaBożena Jachimowicz
język angielskiAnna Orchowska
historiaBożena Gryguć
przyrodaAlina Korzeniecka
technikaAlina Korzeniecka
wych. fizyczne dzTeresa Kopiec
wych. fizyczne chłLeszek Ostrowski
informatykaHalina Urwanowicz
religiaElżbieta Doroszko

Uroczystość Ukończenia Szkoły Klas VI

23 czerwca 2006 r.

Uroczystość Ukończenia Szkoły Klas VI
VI a - Bożena Jachimowicz
VI b - Teresa Klucznik
VI c - Małgorzata Tomkiewicz
VI d - Bogdan Frydrych

występ uczniów klas VI

występ uczniów klas VI

występ uczniów klas VI

Zaproszeni goście, Rada Pedagogiczna, rodzice

Gratulacje - Ogólnopolski Konkurs "Europa w szkole"

Gratulacje - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Gratulacje - Konkurs Języka Polskiego

Gratulacje - Konkurs Języka Polskiego

Gratulacje - Wojewódzki Konkurs Języka Angielski

Gratulacje - Konkurs Matematyki

Gratulacje - Konkurs Przyrodniczy

Gratulacje - Konkurs Języka Polskiego

Listy gratulacyjne rodzicom za wzorowe wychowanie

Podziękowanie opiekunom SU - Pani Beacie Wiśniewskiej i Pani Bożenie Gryguć

ślubowanie uczniów klas VI i przekazanie sztandaru uczniom klas V

Pożegnanie - występ uczniów klas V

Pożegnanie - występ uczniów klas V

Ostatnie wspólne chwile w naszej szkole..........

Dyskoteka pożegnalna kals VI

21 czerwca 2006 r.

Dyskoteka pożegnalna kals VI, organizacja: VI a - Bożena Jachimowicz, VI b - Teresa Klucznik, VI c - Małgorzata Tomkiewicz, VI d - Bogdan Frydrych oraz rodzice

Olimpijka kalsowa klas I, II, III

20 czerwca 2006 r.

Olimpijka kalsowa klas I, II, III
I miejsce: I c - wych. Ewa Stankiewicz, II c - wych. Joanna Mackiewicz, III d - wych. Małgorzata Małkińska

Dzień Samorządności

19 czerwca 2006 r.

Dzień Samorządności, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

Wyniki klasyfikacji

19 czerwca 2006 r.

Klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej

średnia klas IV - VI za naukę: 4,26
średnie klas
IV a - 4,24 wych. Teresa Kopiec
IV b - 4,07 wych. Bożena Gryguć
IV c - 4,55 wych. Halina Urwanowicz
V a - 4,53 wych. Alina Korzeniecka
V b - 3,74 wych. Zofia Stankiewicz
V c - 4,52 wych. Dorota Fiećko
V d - 4,29 wych. Martyna Buchowska
VI a - 4,44 wych. Bożena Jachimowicz
VI b - 4,12 wych. Teresa Klucznik
VI c - 4,47 wych. Małgorzata Tomkiewicz
VI d - 3,88 wych. Bogdan Frydrych

Puchar Dyrektora Szkoły za naukę zdobyła w grupie kals IV - V klasa IV c wych. Halina Urwanowicz, w grupie kals VI - klasa VI c wych. Małgorzata Tomkieiwcz

Ukończenie szkoły z wyróżnieniem
Joanna Siebert VI a 5,7
Ewelina Gruda VI a 5,6
Natalia Klidzio VI a 5,5
Małgorzata Koronkiewicz VI a 5,4
Aleksandra Kamińska VI a 5,2
Julita Kurdziuk VI a 5,2
Norbert Rutkowski VI a 5,2
Jakub Kaufman VI a 5,1
Bartosz Szczudło VI a 5,0
Beata Radziun VI a 4,9
Rafał Dziemitko VI a 4,8
Monika Ludorf VI a 4,8
Adam Draugialis VI b 5,3
Januszko Oliwier VI b 5,1
Ewelina Jarzębowicz VI b 5,1
Urszula Kruszyłowicz VI b 5,1
Marta Myszczyńska VI b 5,0
Marzena Pietrołaj VI b 5,0
Cezary Hołubowicz VI b 4,9
Adam Anuszkiewicz VI b 4,8
Sylwia Jastrzębska VI b 4,8
Paulina Galińska VI c 5,7
Beata Palewicz VI c 5,4
Katarzyna Rutowicz VI c 5,4
Marcin Stefański VI c 5,4
Konrad Kijewski VI c 5,3
Marcin Ogurkis VI c 5,3
Szymon Chatkowski VI c 5,2
Marcin Zabłocki VI c 5,2
Agnieszka Leszczyńska VI c 5,0
Justyna Palewicz VI c 5,0
Marcin Tomkiewicz VI c 4,9
Marzena Ogurkis VI c 4,8
Mateusz Staniewicz VI c 4,8
Kinga Majewska VI c 5,2
Żaneta Pojawis VI c 5,2
Martyna Pomian VI c 5,1
Bartosz Nieszczerzewski VI c 4,8

promocja uczniów kals IV - V z wyróżnieniem
Aleksandra Kozakiewicz V a 5,22
Sylwia Frydrych IV a 5.00
Iza Myszczyńska IV a 5,00
Maciej Sokołowski IV a 5,00
Krzysztof Małkiński IV a 4,88
Wojciech Krzesicki IV b 5,22
Aneta Staśkiel IV b 5,22
Natalia Kruszyłowicz IV b 5,11
Urszula Salwecka IV b 5,00
Monika Cicińska IV b 4,89
Dominika Jurgielanis IV b 4,89
Albert Pojawis IV b 5,11
Natalia Masianis IV c 5,33
Anna Jachimowicz IV c 5,25
Laura Kołakowska IV c 5,22
Adam Rutowicz IV c 5,22
Iwona Milewska IV c 5,11
Magda Olszewska IV c 5,11
Paweł Sudnik IV c 5,11
Kacper Gołębiewski IV c 5,00
Katarzyna Koncewicz IV c 5,00
Dominika Zawadzka IV c 5,00
Agnieszka Radzewicz IV c 4,89
Malwina Sidorowicz IV c 4,89
Karol Korenkiewicz IV c 4,78
Norbert Namiotko IV c 4,78
Miłosz Rybczyński IV c 4,78
Radosław Warakomski IV c 4,78
Dorota Dereń V a 5,44
Monika Rejmontowicz V a 5,44
Ewelina Karłowicz V a 5,33
Paulina Jurgielanis V a 5,00
Urszula Kapp V a 5,00
Dagmara Nieszczerzewska V a 5,00
Aleksandra Jurkiewicz V a 4,77
Mateusz Polkowski V a 4,77
Luiza Wydro V a 5,00
Monika Zdancewicz V a 5,00
Małgorzata Pieciun V b 5,00
Paulina Doroszko V c 5,33
Artur Raglis V c 5,33
Patryk Zubowicz V c 5,25
Bartosz Milewski V c 5,00
Żaneta Warsiewicz V c 5,00
Sylwia Sokołowska V c 4,89
Paweł Rutkowski V c 4,89
Łukasz Dulewicz V c 4,78
Agata Kukolska V c 4,78
Gabriela Nowak V c 4,78
Aleksandra Szruba V c 4,75
Piotr Miszkiel V d 5,33
Paulina Koncewicz V d 5,11
Michał Kończal V d 5,11
Mateusz Luto V d 4,88
Marta Kaufman V d 4,88
Ewelina Moroz V d 4,77
Karolina Pawlukowska V d 4,77
Martyna Pawlukowska V d 4,77

Dyskoteka pożegnalna klas II

14 czerwca 2006 r.

Dyskoteka pożegnalna klas III, organizacja: III a - Celina Masianis, III b - Bogusława Borowska, III c - Zofia Jotejko, III d - Małgorzata Małkińska oraz rodizce

Miedzyszkolny Konkurs Orotograficzny klas IV, V, VI

12 czerwca 2006 r.

Miedzyszkolny Konkurs Orotograficzny klas IV, V, VI o "O złote pióro", organizacja: Teresa Kopiec, Małgorzata Tomkiewicz, Dorota Fiecko, udział uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krasnopolu, nauczyciel Małgorzata Sobocińska

I miejsce:
klasy IV - Wojciech Krzesicki IV b
klasy V - Piot Miszkiel V d
klasy VI - Małgorzata Koronkiewicz VI a

Święto Trzej Starcy Zapraszają

10 czerwca 2006 r.

Święto "Trzej Starcy Zapraszają " - Podsumowanie realizacji projektu edukacyjnego o wielokulturowości sejneńszczyzny finansowanego przez Bankową Fundację im. L. Kroneneberga, realizowanego przy współpracy z Ośrodkiem "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach przez uczniów klasy II a, II b, II c, III a, III b, V c oraz nauczycieli: Beatę Wiśniewską, Barbarę Buchowską, Joannę Mackiewicz, Celinę Masianis, Bogusławę Borowską, Dorotę Fiećko, Elżbietę Doroszko, Sylweriusza Sas, Renatę Czeszkiewicz
czytaj dalej...

Wycieczki

9 czerwca 2006 r.

5,6,7,8,9 czerwca - klasa VI a na wycieczce w Krakowie, organizacja Bożena Jachimowicz, Małgorzata Rybka, Dorota Jagłowska
7, 8 czerwca - klasa VI d na biwaku w Kuklach, organizacja: Bogdan Frydrych, Leszek Ostrowski
7, 8 czerwca - klasa IV a, IV c na biwaku w Zelwie, organizacja: Teresa Kopiec, Halina Urwanowicz, Bożena Gryguć i rodzice
7 czerwca - klasa II c i I c na wycieczce w Zelwie, organizacja: Joanna Mackiewicz, Ewa Stankiewicz i rodzice
6 czerwca - klasa I a i I b na wycieczce w Wigrach, organizacja: Wioletta Borodziuk, Alicja Budowicz, Elżbieta Doroszko i rodzice

Klub Miłośników Książki

2 czerwca 2006 r.

Dylomy za pracę w Klubie Miłośników Książki, prowadzenie Klubu Joanna Mackiewicz, Elżbieta Wróblewska

Szkolny Konkurs ortograficzny klas I - III

2 czerwca 2006 r.

Nagrody zdobyte w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas I - III, organizacja: Barbara Buchowska, Celina Masianis, Beata Wiśniewska

Dwie Dorotki

2 czerwca 2006 r.

Występ klasy II a, inscenizacja "Dwie Dorotki" przygotowanie Beata Wiśniewska
- występ dla uczniów klas I - III
- zaproszenie i występ dla rodziców rodziców klasy II a

Dzień Dziecka i Szkolny Dzień Promocji Zdrowia

1 czerwca 2006 r.

Dzień Dziecka i Szkolny Dzień Promocji Zdrowia

Europa w szkole

1 czerwca 2006 r.

Nagrody wręczone w Bibliotece Uniwerytetu Warszawskiego w Ogólnopolskim Konursie "Europa w szkole"
Joanna Siebert VI a, Paulina Doroszko V c, wyróznienie nauczyciela w województwie podlaskim: Bożena Maria Gryguć

Trzej Starcy

30 maja 2006 r.

Warsztaty rękodzieła ludowego - prowadzenie Boguslawa Dźwilewska
29 maja: klasa II a - Beata Wiśniewska, II b - Barbara Buchowska
30 maja: klasa II c - Joanna Mackiewicz, klasa III a - Celina Masianis

Rozgrywki sportowe

30 maja 2006 r.

Rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt, organizacja: Teresa Kopiec, Tadeusz Krywanis, Jacek Zajkowski
Czwartki LA - Teresa Kopiec, Bogdan Frydrych

Szkolny Dzień Matki

29 maja 2006 r.

Szkolny Dzień Matki, organizacja: Dorota Fiećko, Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka, Wiesław Kibisz
Spotkania klasowe: I a - Wioletta Borodziuk, I b - Alicja Budowicz, IV b - Bożena Gryguć, VI a - Bożena Jachimowicz, VI c - Małgorzata Tomkiewicz

Czwartki Lekkoatletyczne

25 maja 2006 r.

Czwartki LA, Teresa Kopiec, Bogdan Frydrych

Klasowy Dzień Matki

25 maja 2006 r.

Klasowy Dzień Matkli w klasie I c, Ewa Stankieiwcz

Konkurs klas II

23 maja 2006 r.

Konkurs klas II "Zagadki dr Ząbki" w ramamch realizacji Programu "Radosny uśmiech - radosna przyszłość", przygotowanie: Joanna Mackiewicz przy współpracy z Wiolettą Rapczyńską z Powiatowego Inspektoratu Sanitarno - Epidemiologicznego w Sejnach

Trzej Starcy

19 maja 2006 r.

Warsztaty w Muzeum Okręgowym w Suwałkach
16 maja: klasa III b - Bogusława Borowska
15 maja: klasa V c - Dorota Fiećko 19 maja: klasa III a - Celina Masianis

Rozgrywki sportowe

18 maja 2006 r.

Rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt w Suwałkacj, przygotowanie: Tadeusz Krywanis, Jacek Zajkowski, Teresa Kopiec
sklad drużyny: Ewelina Gruda VI a, Renata Namiotko VI b, Wyżlańska Magda VI b, Paulina Galińska VI c, Joanna Siebert VI a, Justyna Palewicz VI c, Beata Palewicz VI c, Ola Jurkun V a, Natalia Łabutis V a, Gabriela Nowak V c, Dagmara Nieszczerzewska V a, Monika Rejmontowicz V a, Urszula Żylińska V a, Luiza Wydro V a, Ewelina Karłowicz V a, Żaneta Pojawis VI d

Rozgrywki sportowe

18 maja 2006 r.

Rejonowe rozgrywki "Coca Cola Gup", organizacja: Leszek Ostrowski
I miejsce drużyna naszej szkoły:
Łukasz Balewicz VI d, Damian Suszczewicz VI c, Adrian Łejmel V c, Amadeusz Milewski V a, Konrad Buchowski V b, Mateusz Grabowski V c, Artur Raglis V c, Marcin Ogurkis VI c, Krystian Woźniakowski VI d, Adrian Miszkiel VI a

Konkurs

18 maja 2006 r.

Udział drużyny klas V w konkursie "Nasze bezpieczeństwo" przygotowanie uczniów Bożena Jachimowicz
drużyna w składzie: Kalina Luto V b, Elżbieta Dochód V b, Agnieszka Sobolewska V b

Wyniki sprawdzianu

17 maja 2006 r.

Wyniki sprawdzianu w kalsach VI Szkoła - 26, 75 pkt.
klasa VI a - 29.05 pkt, VI b - 26,21 pkt. VI c - 29,72 pkt. VI d -22.05 pkt.
Najwyższe wyniki:
Adam Draugialis VI b - 40 pkt.
Beata Palewicz VI c - 40 pkt.
Marcin Tomkiewicz VI c - 40 pkt.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

15 maja 2006 r.

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV, V, VI, organizacja: Dorota Fiećko, Teresa Klucznik, Małgorzata Tomkiewicz

wyniuki:

w ktegorii klas IV

eliminacje grupowe:
I miejsce - klasa IV b
II miejsce - klasa IV c
III miejsce - klasa IV a

eliminacje indywidualne:
I miejsce - Beata Gołąbek IV a, Katarzyna Koncewicz IV c, Wojciech Krzesicki IV b
II miejsce - Natalia Masianis IV c, Paweł Tomkiewicz IV a
III miejsce - Monika Cicińska IV b

w kategorii kals V:

eliminacje grupowe:
I miejsce - klasa V a
II miejsce - klasa V d
III miejsce - klasa V b
IV miejsce - klasa V c

eliminacje indywidualne:
I miejsce - Piotr Miszkiel V d
II miejsce - Damian Czeplik V b
III miejsce - Ewa Dereń V a

w aktegorii klas VI:

eliminacje grupowe:
I miejsce - klasa VI a
II miejsce - klasa VI c
III miejsce - klasa VI b
IV miejsce - klasa VI d

eliminacje indywidualne:
I miejsce - Małgorzata Koronkiewicz VI a, Katarzyna Rutowicz VI c, Joanna Siebert VI a
II miejsce - Ewelina Gruda VI a, Martyna Pomian VI d
III miejsce - Beata Palewicz VI c. Marta Myszczyńska VI b

Trzej Starcy

13 maja 2006 r.

Warsztaty w Grudziewszczyźnie, klasa V c Dorota Fiećko

Trzej Starcy

11 maja 2006 r.

Odzwiedzenie Klasztoru w Sejnach:
11 maja: II a - Beata Wiśniewska, III a - Celina Masianis
10 maja: II c - Joanna Mackiewicz, III b - Bogusława Borowska, V c - Dorota Fiećko

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas IV

11 maja 2006 r.

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas IV, przygotowanie: Halina Urwanowicz, Bożena Jachimowicz, Emilia Wiaktor
Najlepsi matematycy klas IV:
Ania Jachimowicz IV c, Adam Rutowicz IV c, Iwona Milewska IV c

wyniki:
1.Jachimowicz Anna kl. IVc 28 pkt.
2. Rutowicz Adam kl. IV c 28 pkt.
3. Milewska Iwona kl. IV c 27 pkt.
4. Krzesicki Wojciech kl. IV b 25,5 pkt.
5. Staśkiel Aneta kl. IV b 25 pkt.
6. Pankiewicz Łukasz kl. IV a 22,5 pkt.
7. Kozakiewicz Aleksandra kl. IV a 20 pkt.
8. Małkiński KrzysztoIV b 22 pkt.
10. Salwecka Urszulakl.kl. IV b 15,5 pkt.

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas V

10 maja 2006 r.

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas V, przygotowanie: Halina Urwanowicz, Bożena Jachimowicz, Emilia Wiaktor

Najlepsi matematycy klas V:
Artur Raglis, Dominika Sidorowicz, Patryk Zubowicz

wyniki 1. Raglis Artur kl. V c 35
2. Sidorowicz Dominika kl. V c 31pkt.
3. Zubowicz Patryk kl. V c 31 pkt.
4. Nowak Gabrysia kl. V c 27 pkt.
5. Rejmontowicz Monika kl. V a 26 pkt.
6. Miszkiel Piotr kl. V d 24 pkt.
7. Tympalski Łukasz kl. V b 21pkt.
8. Nieszczerzewska Dagmara kl. V a 20 pkt.
9. Dereń Dorota kl. V a 19 pkt.
10. Suchodolski Rafał kl. V b 17pkt.
11. Karłowicz Ewelina kl. V a 12pkt.

Wycieczka

9 maja 2006 r.

Wyjście klasy II b - Barbara Buchowska, klasy II c - Joanna Mackiewicz do Ośrodka "Pogranicze - sztuk, kultru, narodów" w Sejanch

Wycieczka

9 maja 2006 r.

Wyjście klasy I b - Alicja Budowicz do Muzeum Ziemi Sejneńskiej

Spotkanie profilaktyczne

8 maja 2006 r.

Spotkanie profilaktyczne z pracownikami Izby Celnej w Białymstoku

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

5 maja 2006 r.

"Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych" - gazetka tematyczna na holu szkoły, przygotowanie Zofia Stankiewicz, Małgorzata Małkińska, Teresa Twardowska, Agnieszka Gryziewicz
- Udział w obchodach Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych, IV c - Bożena Twardowska, Halina Urwanowicz, III b - Bogusława Borowska
- nagrody w konkursie plastycznym: I miejsce - Katarzyna Przekopska III d, II miejsce - Natalia Klucznik II a i Daria Lewończyk III d, III miejsce - Maria Andrejczyk III a i Sylwia Dziemitko II a

Konkurs Ortograficzny klas II - III

5 maja 2006 r.

Konkurs Ortograficzny klas II - III, organizacja: Barbara Buchowska, Celina Masianis, Beata Wiśniewska

klasy II
I miejsce - Mistrz: Eryk Kijewski II b
II miejsce - Natalia Klucznik II a
III miejsce - Monika Macianis II a, Konrad Luto II a, Kinga Miszkiel II a, Adrianna Wilkiel II a, Martyna Zdankiewicz II c

Klasy III
I miejsce - Mistrz: Maria Andrejczyk III a, Mariusz Klimasara III a, Ola Wołos III a, Sylwia Cicińska III d
II miejsce - Eliza Galińska III a, Rafał Wołągiewicz III a, Weronika Miszkiel III c
III miejsce - Ola Pełszyńksa III d, Darek Jarzębowicz III d, Kasia Przekopska III d, Karolina Dzimitko III b, Grzegorz Urbański III a, Weronika Łajewska III a, Piotr Szroeder III a

Święto Konstytucji 3 Maja

5 maja 2006 r.

Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, przygotowanie: Barbara Buchowska, Joanna Mackiewicz, Celina Masianis, Beata Wiśniewska, Wiesław Kibisz

Dyskoteka szkolna

5 maja 2006 r.

Dyskoteka szkolna klas IV - VI, organizacja Dorota Fiećko i V c, Biruta Misiukanis

Występ Teatru

4 maja 2006 r.

Występ Teatru Magiko z Białegostoku, inscenizacja "O rybkau i złotej rybce"

Święto Konstytucji 3 Maja

3 maja 2006 r.

Udział delegacji w uroczystościach zorganizowanych przez Urząd Miasta w Sejnach z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, Samorząd Uczniowski - Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

o złoty głosi i pantofelek skowronka

1 maja 2006 r.

Udział uczniów w V Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "o złoty głosi i pantofelek skowronka", przygotowanie uczniów: Wiesław Kibisz, Wioletta Borodziuk, Joanna Mackiewicz
organizator konkursu: Ośrodek Kultury w Sejnach
Sukcesy uczniów naszej szkoły:
w grupie klas 0 - III:
I miejsce - Martyna Zawadzka I c,
w grupie klas IV - VI: II miejsce Dominika Zawadzka IV c, wyróżnienie: Dagmara Nieszczerzewska V a i Urszula Kapp V a

Trzej Starcy

28 kwietnia 2006 r.

Warsztaty w Ośroku Kultury w Sejnach - Świat Polaków
- 27 kwietnia: klasa II a - Beata Wiśniewska, klasa II b - Barbara Buchowska, klasa III a - Celina Masianis
- 28 kwietnia: klasa II c - Joanna Mackiewicz, III b - Bogusława Borowska, V c - Dorota Fiećko

klasa II b

klasa V c

klasa V c

klasa II a

Konkurs

28 kwietnia 2006 r.

Nagrody w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sejnach

Dni Otwarte

26 kwietnia 2006 r.

"Dni Otwarte" w Gimnazjum Nr 1 im. J. Pawła II w Sejnach, odwiedzenie przez klasy VI a, VI b, VI c, VI d

Coca Cola Cup

26 kwietnia 2006 r.

Rozgrywki Piłki Nożnej "Coca Cola Cup", organizacja Leszek Ostrowski, udział drużyn z SP Poćkuny, Giby, Sejny

Cała Polska czyta dzieciom

26 kwietnia 2006 r.

Przekazanie książek przez pracowników Centrali PZU w Warszawie do biblioteki szkolnej w ramach programu "Cała Polska czyta dzieciom", koordynacja Programu: Joanna Mackiewicz, Elżbieta Wróblewska

Zebrania

26 kwietnia 2006 r.

Zebrania rodziców uczniów kals I - VI

Radosny Uśmiech - Radosna Przyszłość

25 kwietnia 2006 r.

Dyplomy w Konkursie Programu "Radosny Uśmiech - Radosna Przyszłość", koordynacja: Joanna Mackiewicz, realizacja: II a - Beata Wiśniewska, II b - Barbara Buchowska, II c - Joanna Mackiewicz
Lekcja otwarta przeprowadzona przez Joannę Mackiewicz w klasie II c - Ograniczamy spożycie słodyczy w ramach realizacji Programu "Radosny Uśmiech - Radosna Przyszłość"

nagrody

klasa II a

klasa II b

klasa II c

Trzej Starcy

24 kwietnia 2006 r.

Wycieczka do Muzeum Ziemi Sejneńskiej, II c - Joanna Mackiewicz, II a - Beata Wiśniewska, V c - Dorota Fiećko

klasa III a

klasa II a

klasa V c

Dyskoteka klasowa

24 kwietnia 2006 r.

Dyskoteka klasowa IV c, organizacja - wychowawczyni Halina Urwanowicz

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

19 kwietnia 2006 r.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego , Etap Powiatowy, organizacja: Urząd Powiatowy w Sejnach i Powiatowa Komenda Policji w Sejnach
szkoły podstawowe - I miejsce SP w Gibach, II miejsce SP w Krasnowie, III miejsce - SP Sejny
gimnazja - I miejsce Gimnazjum w Krasnopolu
Drużyna naszej szkoły: Marcin Fiedorowicz VI b, Marcin Tomkiewicz VI c, Mateusz Staniewicz VI c, rezerwowy: Tomek Zabłocki VI c, przygotowanie uczniów: Sylweriusz Sas

Opowieść Wielkanocna

12 kwietnia 2006 r.

Opowieść Wielkanocna, przygotowanie Elżbieta Doroszko i Małgorzata Rybka

Konkurs klas I - III

11 kwietnia 2006 r.

Konkurs klas I - III "Sejny - moje miasto", organizacja: Wioletta Borodziuk, Alicja Budowicz, Agnieszka Gryziewicz, Joanna Mackiewicz, Małgorzata Małkińska, Ewa Stankiewicz, Beata Wiśniewska

Kiermasz Świąteczny

7 kwietnia 2006 r.

Udział w Kiermaszu Świątecznym w Regionalnym Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Warsztat Terapii Zajęciowej
udział klas: I a - Wioletta Borodziuk, I c - Ewa Stankiewicz, II a - Beata Wiśniewska, II b - Barbara Buchowska, II c - Joanna Mackiewicz, VI b - Teresa Klucznik, VI c - Małgorzata Tomkiewicz

Konkursu

7 kwietnia 2006 r.

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu "Na najładniejszą pisankę" oraz wystawa prac na holu szkoły: Elżbieta Doroszko, Celina Masianis, Małgorzata Rybka

Sprawdzian Wiadomości w klasach VI

4 kwietnia 2006 r.

Sprawdzian Wiadomości w klasach VI, organizacja Szkolny Zespół Egzaminacyjny

Rekolekcje wielkopostne

3 kwietnia 2006 r.

3,4,5 kwietnia - Rekolekcje wielkopostne, dni wolne od zajęć dydaktycznych

Sejny - moje miasto

31 marca 2006 r.

Konkurs klas V "Sejny - moje miasto", organizacja: Dorota Fiećko, Bożena Gryguć, Alina Korzeniecka, Zofia Stankiewicz, Teresa Klucznik
I miejsce - klasa V c

Komisja

Piotr Miszkiel V d - prezentuje wiersz o Sejnach

drużyna V c - Artur Raglis, Paulina Doroskzo, Patryk Zubowicz

Podziękowanie

31 marca 2006 r.

Podziękowanie Pani Reginie Ogurkis, która z dniem 1 kwietnia 2006 r. po 35 latach pracy w Szkole Podstawowej w Sejnach odchodzi na emeryturę

Rocznica Śmierci Jana Pawła II

30 marca 2006 r.

Uroczysty montaż słowno - muzyczny z okazji Pierwszej Rocznicy Śmierci Jana Pawła II, przygotowanie: Elzbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski

28 marca 2006 r.

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski klas V - VI "Zabawa poezją", organizacja - Osrodek Kultury w Sejnach
I miejsce - Marcin Ogurkis VI c, nauczyciel Małgorzata Tomkiewicz
II miejsce - Dagmara Nieszczerzewska V a, nauczyciel Teresa Klucznik

Wojewódzki Konkurs Historyczny

28 marca 2006 r.

Nagrody Kuratorium Oświaty w Białymstoku w Wojewódzkim Konkursie Historycznym, Laureat - Adam Draugialis VIb, nauczyciel Bożena Gryguć

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas V

27 marca 2006 r.

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas V, organizacja Emilia Wiaktor, Halina Urwanowicz

Konferencja ZNP

27 marca 2006 r.

Konferencja Sprawozdawczo - wyborcza Ogniska nr 1 Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sejnach

Indywidualne Biegi Przełajowe

25 marca 2006 r.

Dagmara Nieszczerzewska V a, Krzysztof Małkiński IV a - udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Igrzyska Grup Augustów - Borki, przygotowanie uczniów: Teresa Kopiec

Szkolny Konkurs Matematyczny klas IV

24 marca 2006 r.

Szkolny Konkurs Matematyczny klas IV, organizacja: Bożena Jachimowicz, Halina Urwanowicz

Szkolny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogoweg

24 marca 2006 r.

Szkolny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, organizacja Sylweriusz Sas

Zebranie ZNP

23 marca 2006 r.

Zebranie Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego

Prezes Sekcji Emerytów I Rencistów ZNP - Pani Sefania Fiedorowicz

Pierwszy Dzień Wiosn

21 marca 2006 r.

Pierwszy Dzień Wiosny, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska, Dorota Fiećko, Elżbieta Doroszko,Celina Masianis, Agnieszka Gryziewicz, Halina Urwanowicz

Pożegnanie zimy

Insenizacja klasy II b wych. Barbara Buchowska

Inscenizacja "Zimowe zabawy"

Ptasia grypa

16 marca 2006 r.

Apel informacyjny "Ptasia grypa"
Prelekcja Pani Pauliny Grygoruk z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sejnach i Pani Elżbiety Romowicz z Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarno - Epidemiologicznego w Sejnach

Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

15 marca 2006 r.

Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Historyczny -
Laureat: Adam Draugialis VI b,
Finalisci: Marcin Stefański VI c, Konrad Kijewski VI c
nauczyciel: Bożena Gryguć

Języka Polskiego -
Finalista: Małgorzata Koronkiewicz VI a, nauczyciel: Dorota Fiećko

Języka Angielskiego -
Finalista: Małgorzata Koronkiewicz VI a, nauczyciel: Zofia Stankiewicz

Zachowanie bezpieczeństwa w środowisku lokalnym

15 marca 2006 r.

13 - 15 maraca: spotkania uczniów klas V a, V b, V c, V d z policjantem "Zachowanie bezpieczeństwa w środowisku lokalnym" organizacja: Bożena Twardowska

Próbny Sprawdzian Wiadmości w klasach VI

15 marca 2006 r.

Próbny Sprawdzian Wiadmości w klasach VI, organziacja: Zespoły nadzorujące

Wycieczka

14 marca 2006 r.

Wycieczka klasy IV b, V c, V a - kulig w Zelwie, organizacja: Bożena Gryguć, Dorota Fiećko, Alina Korzeniecka

Zawody Wojewódzkie

11 marca 2006 r.

III miejsce w Zawodach Wojewódzkich VI Narciarski Bieg "Hubala" zdobył Krzysztof Małkiński

Konkurs ortograficzny klas IV - VI

10 marca 2006 r.

Konkurs ortograficzny klas IV - VI, etap szkolny, organizacja: Małgorzata Tomkiewicz, Dorota Fiećko, Teresa Klucznik

Dzień Chłopca

10 marca 2006 r.

Dzień Chłopca, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska oraz Wiesław Kibisz

Konkurs - przyjdź wiosno

8 marca 2006 r.

Ogłoszenie konkursu plastycznego dla klas I - III, IV - VI "Przyjdź wiosno" organizacja: Agnieszka Gryziewicz

Dzień Kobiet

8 marca 2006 r.

Dzień Kobiet, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska oraz Wiesław Kibisz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

8 marca 2006 r.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, udział: Małgorzata Koronkiewicz VI a, nauczyciel: Zofia Stankiewicz

Trzej Starcy

6 marca 2006 r.

Warsztaty klasy II c, wych. Joanna Mackiewicz w "Pograniczu" w ramach Programu "Trzej Starcy"

Trzej Starcy

4 marca 2006 r.

Warsztaty klasy II b, wych. Barbara Buchowska w "Pograniczu" w ramach Programu "Trzej Starcy"

Konkurs Wojewódzki Europaw szkole

4 marca 2006 r.

Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie "Europa w szkole" - Etap wojewódzki Paulina Doroszko, V c, Joanna Siebert VI a, nauczyciel: Bożena Gryguć

Przemoc i agresja u dziec

3 marca 2006 r.

1, 2, 3 marca - spotkania uczniów klas I - III z policjantem "Przemoc i agresja u dzieci" organizacja: Bożena Twardowska

Trzej Starcy

2 marca 2006 r.

Warsztaty w"Pograniczu" w ramach Programu "Trzej Starcy" - 3 marca klasy III b, wychowawca Bogusława Borowska
- 2 marca klasy III a, wychowawca Celina Masianis

Wojewódzki Konkurs Historyczny

2 marca 2006 r.

Wojewódzki Konkurs Historyczny, udział: Marcin Stefański VI c, Konrad Kijewski VI c, Adam Draugialis VI b, nauczyciel: Bożena Gryguć

Radosny uśmiech - Radosna przyszłość

1 marca 2006 r.

Spotkanie klasy II b, wych. Barbara Buchowska ze Stomatologiem p. Skindzier w ramach Programu edukacyjnego "Radosny uśmiech - Radosna przyszłość"

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1 marca 2006 r.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, udział: Małgorzata Koronkiewicz VI a, nauczyciel D. Fiećko

Teatr

28 lutego 2006 r.

Wystep Teatru "Fraszka" z Warszawy "Czarodziejski kwiat"

Trzej Starcy

28 lutego 2006 r.

Warsztaty klasy V c, wych. Dorota Fiećko w "Pograniczu" w ramach Programu "Trzej Starcy"

Muzeum Ziemi Sejneńskiej

24 lutego 2006 r.

Wyjście kalsy V d, wych. Martyna Buchowska do Muzeum Ziemi Sejneńskiej

Zszóstką na 6

24 lutego 2006 r.

Konkurs Matematyczny "Z szóstką na 6", organizator: Szkoła Podstawowa nr 6 w Suwałkach, do następnego etapu zakwalifikowali się: Marcin Tomkiewicz VI c, Szymon Chatkowski VI c, nauczyciel: Marianna Pierożyńska

Konkurs ortograficzny klas I - III

23 lutego 2006 r.

Ogłoszenie Konkursu Ortograficznego dal uczniów kals II i III "Mistrz ortografii" : organizacja: Beata Wiśniewska, Celina Masianis, Barbara Buchowska,

Konkurs Wojewódzki

21 lutego 2006 r.

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Sposób na życie. Bezpieczna, szczęśliwa rodzina" zorgnizowanego przez Komendę Miejską Policji w Łomży i Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Spośród nadesłanych 1037 prac konkursowych nagrody i wyróznienia z naszej skzoły trzymali uczniowie: Mateusz Sznejkowski I a, Karolina Bednarska II a, Sylwia Dziemitko II a, Jakub Wasilewski II a, Ula Andrulewicz II a, Kamil Twardowski I a, Benedykt Gibas I c, Adrianna Miszkiel II c, Diana Panczenko II c, Ula Namiotko II c, Grzegorz Urabński IIIa, organizator konkursu na terenie szkoły: pedagog szkoły: Bożena Twardowska

Minister Jarosław Zieliński

20 lutego 2006 r.

Spotkanie z panem Jarosławem Zielińskim, Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki

Spotkanie

18 lutego 2006 r.

Noworoczne spotkanie nauczycieli i pracowników będących na emeryturze, orgnaizacja Sekacja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sejnach

Kulig

16 lutego 2006 r.

Kulig klasy IV a, IV c w Zelewie, organizacja: Teresa Kopiec, Halina Urwanowicz, Emilia Wiaktor

Bal Przebierańców klas I - III

15 lutego 2006 r.

Bal Przebierańców klas I - III, organizacja: Zofia Jotejko, Małgorzata Małkińska, Ewa Stankiewicz, Barbara Waszkiewicz

Radosny uśmiech - Radosna przyszłość

15 lutego 2006 r.

Spotkanie klasy II c, wych. Joanna Mackiewicz ze Stomatologiem p. Skindzier w ramach Programu edukacyjnego "Radosny uśmiech - Radosna przyszłość"

Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego

14 lutego 2006 r.

Udział w Rejonowym Konkursie Języka Angielskiego: Małgorzata Koronkiewicz VI a, Joanna Siebert
nauczyciel: Zofia Stankiewicz do Wojewódzkego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifkowała się Małgorzata Koronkiewicz VI a

Walentynki - Dzień Zakochanych

14 lutego 2006 r.

Walentynki - Dzień Zakochanych, organizacja: Samorząd Uczniowski, Bożena Gryguć, Beata Wiśniewska

Wycieczka

13 lutego 2006 r.

Wycieczka VI d, ognisko klasowe w Borku, organizacja Bogdan Frydrych

Szkolny Dzień Babci i Dziadka

10 lutego 2006 r.

Szkolny Dzień Babci i Dziadka
przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Wiesław Kibisz, Elżbieta Wróblewska, Barbara Waszkiewicz, Bożena Twardowska, Małgorzata Rybka, Agnieszka Gryziewicz, Teresa Twardowska, Biruta Misiukanis

Rejonowy Konkurs Matematyczny

9 lutego 2006 r.

Udział w Rejonowym Konkursie Matematycznym: Szymon Chatkowski VI c
nauczyciel Marianna Pierożyńska

Inscenizacje teatralne

9 lutego 2006 r.

Występ dla klas I - III: inscenizacja "Kurka rudopiórka"
- w języku polskim, przygotowanie Barbara Waszkiewicz
- w języku angielskim, przygotowanie Bożena Twardowska

Rejonowy Konkurs Historyczny

8 lutego 2006 r.

Udział w Rejonowym Konkursie Historycznym:
Konrad Kijewski VI c, Adam Draugialis VI b, Marcin Stefański VI c
nauczyciel Bożena Gryguć

do Wojewódzkiego Konkursu Historycznego zakwalifikowali się Konrad Kijewski VI c, Adam Draugialis VI b, Marcin Stefański VI c

Rejonowy Konkurs Języka Polskiego

7 lutego 2006 r.

Udział w Rejonowym Konkursie Języka Polskiego:
Małgorzata Koronkiewicz VI a, Natalia Klidzio VI a, Ewelina Gruda VI a
nauczyciel Dorota Fiećko
Kinga Majewska VI d
nauczyciel Teresa Klucznik
Beata Palewicz VI c, Paulina Galińska VI c, Katarzyna Rutowicz
nauczyciel Małgorzata Tomkiewicz

do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego zakwalifikowała się Małgorzata Koronkiewicz VI a, nauczyciel Dorota Fiećko

Zebrania z rodzicami

20 stycznia 2006 r.

Zebrania z rodzicami uczniów kals I - VI, organizacja: wychowawcy kals
w klasie I a, I b, I c spotkanie z pedagogiem z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sejnach p. Grażyną Radziwiłko pogadanka "Przyczyny niepowodzeń szkolnych"

Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia 2006 r.

Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka w Domu Opieki Społecznej w Sejnach, organizacja: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Wyniki klasyfikacji

19 stycznia 2006 r.

Puchar Dyrektora Szkoły za naukę w I semestrze:
w grupie klas IV - V: klasa IV c -wychowawca Halina Urwanowicz
w grupie kals VI: klasa VI c - wychowawca Małgorzata Tomkiewicz
Uczniowie wzorowi
imię i nazwisko ucznia
klasa IV a - wychowawca Teresa Kopiec
Aleksandra Kozakiewicz
Iza Myszczyńska
Sylwia Frydrych
Natalia Matulewicz
klasa IV b - wychowawca Bożena Gryguć
Wojciech Krzesicki
Aneta Staśkiel
Natalia Kruszyłowicz
Dominika Jurgielanis
Urszula Salwecka
Sylwia Leszczyńska
klasa IV c - wychowawca Halina Urwanowicz
Anna Jachimowicz
Laura Kołakowska
Katarzyna Koncewicz
Natalia Masianis
Magda Olszewska
Adam Rutowicz
Malwina Sidorowicz
Paweł Sudnik
Dominika Zawadzka
klasa V a - wychowawca Leszek Ostrowski
Dorota Dereń
Paulina Jurgielanis
Aleksandra Jurkiewicz
Ewelina Karłowicz
Urszula Kapp
Mateusz Polkowski
Monika Rejmontowicz
klasa V b - wychowawca Zofia Stankiewicz
Arletta Idzikowska
Damian Czeplik
Martyna Kaufman
Kalina Luto
Karolina Michalska
Małgorzata Pieciun
Paulina Pietuszewska
klasa V c - wychowawca Dorota Fiećko
Paulina Doroszko
Agata Kukolska
Gabriela Nowak
Sylwia Sokołowska
klasa V d - wychowawca Martyna Buchowska
Michał Kończal
Ewelina Moroz
klasa VI a - wychowawca Bożena Jachimowicz
Ewelina Gruda
Aleksandra Kamińska
Natalia Klidzio
Małgorzata Koronkiewicz
Julita Kurdziuk
Monika Ludorf
Beata Radziun
Norbert Rutkowski
Joanna Siebert
klasa VI b - wychowawca Teresa Klucznik
Adam Draugialis
Ewelina Jarzembowicz
Urszula Kruszyłowicz
Marta Myszczyńska
Marzena Pietrołaj
klasa VI c - wychowawca Małgorzata Tomkiewicz
Szymon Chatkowski
Paulina Galińska
Agnieszka Leszczyńska
Marcin Ogurkis
Beata Palewicz
Katarzyna Rutowicz
Tomasz Zabłocki
klasa VI d - wychowawca Bogdan Frydrych
Rafał Buchowski
Kinga Majewska
Bartosz Nieszczerzewski
Żaneta Pojawis
Uczniowie z najwyższą średnią
imię i nazwisko uczniaklasaśrednia
Aleksandra KozakiewiczIV a5,11
Iza MyszczyńskaIV a5,00
Wojciech KrzesickiIV b5,22
Aneta StaśkielIV b5,11
Natalia KruszyłowiczIV b5,00
Albert PojawisIV b5,00
Katarzyna KoncewiczIV c5,22
Natalia MasianisIV c5,22
Anna JachimowiczIV c5,13
Laura KołakowskaIV c5,11
Adam RutowiczIV c5,00
Paweł SudnikIV c5,00
Ewelina KarłowiczV a5,22
Monika RejmontowiczV a5,22
Dorota DereńV a5,11
Urszula KappV a5,00
Małgorzata PieciunV b5,00
Patryk ZubowiczV c5,12
Artur RaglisV c5,11
Bartosz MilewskiV c5,00
Żaneta WarsiewiczV c5,00
Piotr Miszkiel V d5,10
Michał KończalV d5,00
Ewelina GrudaVI a5,38
Małgorzata KoronkiewiczVI a5,25
Norbert RutkowskiVI a5,13
Natalia KlidzioVI a5,00
Joanna SiebertVI a5,00
Adam DraugialisVI b5,12
Konrad KijewskiVI c5,37
Paulina GalińskaVI c5,25
Marcin StefańskiVI c5,25
Marcin OgurkisVI c5,12
Katarzyna Rutowicz VI c5,12
Justyna PalewiczVI c5,00
Agnieszka LeszczyńskaVI c5,00
Tomasz ZabłockiVI c5,00
Kinga MajewskaVI d5,12
Żaneta PojawisVI d5,00

Choinka szkolna klas IV - VI

19 stycznia 2006 r.

"Choinka" szkolna kals IV - VI, organizacja Leszek Ostrowski i V a, Marianna Pierożyńska

Trzej Starcy

18 stycznia 2006 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy" - warsztaty pieśni i tańca z zespołem "Riabina" w Gabowych Grądach"
- 18 stycznia klasa III b - Bogusława Borowska i klasa III a - Celina Masianis
- 17 stycznia klasa II c - Joanna Mackiewicz i klasa II b - Barbara Buchowska
- 16 stycznia klasa II a - Beata Wiśniewska i klasa V c - Dorota Fiećko

Choinki klasowe

13 stycznia 2006 r.

"Choinki" klasowe klas IV - VI, organizacja wychowawcy klas IV - VI oraz rodzice

Trzej Starcy

12 stycznia 2006 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy" - warsztaty w Ośrodku "Pogranicze" w Sejnach "Świat Polaków"
- 12 stycznia klasa III a , wych. Celina Masianis
- 11 stycznia klasa III b, wych. Bogusława Borowska
- 10 stycznia klasa II b, wych. Barbara Buchowska

Jasełka

9 stycznia 2006 r.

Występ "Jasełka" w Regionalnym Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Sejnach, przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Wojewódzki Konkurs

8 stycznia 2006 r.

Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Białymstoku "Nasza nadzieja w Betlejem" - Urszula Kapp w kategorii klas IV - VI, przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Jasełka

6 stycznia 2006 r.

Spotkanie "Jasełka" w Zgromadzeniu Sióstr w Sejnach, przygotowanie: Elżbieta Doroszko, Małgorzata Rybka

Dyskoteka szkolna

6 stycznia 2006 r.

Dyskoteka szkolna klas IV - VI, organizacja: Małgorzata Tomkiewicz i VI c, Dorota Fiećko

Trzej Starcy

4 stycznia 2006 r.

Realizacja Projektu "Trzej Starcy" - warsztaty w Ośrodku "Pogranicze" w Sejnach klasy V c "Świat staroobrzędowców", wych. Dorota Fiećko

Archiwum

Rok 2017

grudzień 2017
listopad 2017
październik 2017
wrzesień 2017
sierpień 2017
lipiec 2017
czerwiec 2017
maj 2017
kwiecień 2017
marzec 2017
luty 2017
styczeń 2017

Rok 2016

grudzień 2016
listopad 2016
październik 2016
wrzesień 2016
sierpień 2016
lipiec 2016
czerwiec 2016
maj 2016
kwiecień 2016
marzec 2016
luty 2016
styczeń 2016

Lata wczesniejsze

rok 2004, rok 2005, rok 2006, rok 2007, rok 2008, rok 2009, rok 2010, rok 2011, rok 2012, rok 2013, rok 2014, rok 2015

do góry


Szkoła Podstawowa w Sejnach, administrator: Joanna Milewska od wrzesień 2008,
Laura Sikorska i Alicja Staśkiel (zast. w roku szk. 2014/2015)